06.06.2015. 04:03
Latvijas jaunais autobraucējs Ralfs Sirmacis pēc kļūdas bremzējot Eiropas rallija čempionāta (ERČ) trešajā posmā pēc otrās dienas atkrita uz 11.vietu junioru ieskaites kopvērtējumā.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

«Pēc kļūdas bremzējot iebraucām sienā, pēc tam sākās problēmas arī ar dzinēju,» saviem komandas pārstāvjiem pēc pēdējā piektdienas ātrumposma pauda Sirmacis. «Tagad dosimies uz servisu labot mašīnu, lai būtu gatavi rītdienas sacensībām.»

Kā ziņots, Sirmacis kopā ar stūrmani Artūru Šiminu («Peugeot 208 R2») pēc pirmās dienas sacensībām, kas risinās Portugālei piederošajās Azoru salās, atradās dalītā līderpozīcijā.

Arī pirms piektdienas izšķirošā ātrumposma Sirmacis cīnījās par pirmajām trim vietām, taču tad piedzīvoja neveiksmi un dienas noslēdzošo - astoto - ātrumposmu veica septiņas minūtes un 17,6 sekundes aiz līdera brita Krisa Ingrama («Peugeot 208 R2»), kurš arī pēc pirmās dienas bija līderis.

Tikmēr otra Latvijas ekipāža šajās sacensībās ar pilotu Emīlu Blūmu un stūrmani Reini Vilsonu («Ford Fiesta R2») pēc otrās dienas pakāpušies par vienu pozīciju un tagad ieņem astoto vietu, no līdera atpaliekot četras minūtes un 3,4 sekundes. Pēc pirmās dienas Blūms no Sirmača atpalika par 23,5 sekundēm, kas junioru ieskaitē deva devīto vietu.

Savukārt ar Latvijas licenci startējošais krievu sportists Vasilijs Grjazins («Peugeot 208 R2»), kurš sacensību pirmās dienas trešajā dopā pamanījās zaudēt aptuveni 15 minūtes, atkrītot uz pašām kopvērtējuma beigām, sacensības vairs neturpināja.

Kopējā ieskaitē līderis pēc trim dopiem ir īrs Kregs Brīns («Peugeot 208 T16»), kurš par 2,3 sekundēm apsteidz Kajetanu Kajetanoviču no Polijas («Ford Fiesta R5»).

Tikmēr Blūms no Brīna atpaliek 11 minūtes un 37,6 sekundes, kas kopējā ieskaitē dod 26.vietu, bet četras vietas zemāk atrodas Sirmacis, kas līderim zaudē 14 minūtes un 51,8 sekundes.

Kā zināms, pirms tam ceturtdien Sirmača ekipāža bija labākā kvalifikācijas ātrumposmā, kaut to veica ar sašķaidītu priekšējo vējstiklu.

Sirmacis un Grjazins pārstāv «Sports Racing Technologies» (SRT) komandu, bet Blūms ir no «LMT Autosporta akadēmijas».

Kopumā šajā rallijā tiks veikti 17 «dopi», sacensībām noslēdzoties sestdien.Daugavpils pilsētas pašvaldība Kandavas 17a, Daugavpils, LV-5401
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация