04.06.2015. 08:27
Latvijas basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā "Reggio" vienība vakar ar 70:76 piekāpās "Umana Venezia" un pusfinālsērijā Itālijas basketbola čempionātā nokļuva iedzinējos 1:2.

Ojārs Siliņš spēli uzsāka "Reggio" sākumsastāvā un nospēlēja 25 minūtes, kuru laikā sakrāja 11 punktus. Viņš grozam uzbruka ar ļoti augstu precizitāti (2p. 1/2, 3p. 3/4), kā arī savāca divas atlēkušās bumbas un trīsreiz pārkāpa noteikumus.

Viņa komanda pieļāva Venēcijas komandas izrāvienu otrajā ceturtdaļā, zaudējot 12:20. Lai arī spēles beigās "Reggio" izdevās radīt intrigu par mača uzvarētāju, Venēcija saglabāja vadību un uzvarēja 76:60. Jāpiemin, ka Siliņš astoņus punktus guva tieši izšķirošajā ceturtajā ceturtdaļā un bija otrs rezultatīvākais savā komandā.

Itālijas pusfinālsērijā vadību līdz ar to pārņēmusi "Venezia" (2:1), kurai pietrūkst vienas uzvaras līdz iekļūšanai finālā, kamēr SIliņa komandai nu jāuzvar abas nākamās spēlēs. Otrajā pusfinālā regulārās sezonas uzvarētāja "Milano" tikmēr nonākusi iedzinējos 1:2 pret "Sassari", un šī sērija var noslēgties jau šovakar.

Izmantotie resursi:Legabasket