01.11.2017. 00:56

Čehijas Ekstralīgā regulārās sezonas turnīrā zaudējumu piedzīvojusi Roberta Bukarta, Riharda Bukarta un Ralfa Freiberga Zlīnas ''Aukro Berani'', kas pēcspēles metienos ar 1:2 piekāpās Jihlavas ''Dukla''. Roberts uz ledus pavadīja 21:09 minūtes, atdeva rezultatīvu piespēli vienīgajā komandas vārtu guvumā, septiņas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu mīnus viens. Roberts nerealizēja pēcspēles metienu. Ralfam uz ledus 24:05 minūtes, viens metiens pa vārtiem un neitrāla lietderība. Rihards nebija pieteikts spēlei.

Šveices spēcīgākajā čempionātā otrdien spēli aizvadīja Latvijas vārtsarga Ivara Punnenova "SCL Tigers", kas pēcspēles metienos ar 2:3 zaudēja ''EHC Kloten''. Spēles gaitā Ivars atvairīja 28 no 30 pretinieku izpildītajiem metieniem, bet pēcspēles metienos tika galā tikai ar vienu no četriem.

Francijas ''Ligue Magnus'' Artūra Mickēviča, Renāra Demitera un Māra Jučera ''Lyon'' papildlaikā ar 3:2 pieveica ''Strasbourg'' ar Edgaru Dīķi un Edmundu Augstkalnu sastāvā. Mickēvičs atdeva rezultatīvu piespēli uzvaras vārtos, piecas reizes meta pa vārtiem un iekrāja lietderību plus divi. Demiters un Jučers nebija pieteikti spēlei. ''Strasbourg'' sastāvā Dīķim rezultatīva piespēle un lietderība mīnus divi, bet Augstkalnam viens metiens un arī mīnus divi.

Citā Francijas čempionāta spēlē Artūra Ševčenko un Rolanda Vīgnera ''Mullhouse'' ar 4:2 pieveica ''Epinal''. Artūrs izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, trīs metieniem pa vārtiem un lietderības koeficientu plus divi. Vīgners nebija komandas pieteikumā.

Izmantotie resursi:Aukro Berani Zlín - HC Dukla Jihlava,...https://www.sihf.ch/de/game-center/...Saxoprint Ligue MagnusSaxoprint Ligue MagnusPārdaugava Pārdaugava Dammes iela 20, LV-1069 Футбол
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация