06.11.2014. 21:46
Pasaules pludmales volejbola ranga līderis Aleksandrs Samoilovs, spēlējot kopā ar vecāko no brāļiem Šmēdiņiem - Tomu -, ceturtdien nespēja pārvarēt Dohā notiekošā Pasaules kausa izcīņas «Open» sērijas turnīra izslēgšanas sacensību pirmo kārtu, noslēdzot savu starptautisko sezonu.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

Ar trešo numuru izliktais Latvijas duets ar 0-2 (20:22, 14:21) piekāpās dāņiem Martinam Olesenam un Pēteram Dillingam Kildegordam Andersenam, kuriem sacensībās ticis 18.numurs.

Līdz ar to sportisti sacensības noslēdza ar dalītu 17.vietu. Šis bija Samoilova pēdējais turnīrs šosezon, bet T.Šmēdiņš pieteicies arī nākamajā nedēļā Rīgā gaidāmajam Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmam.

Pirms tam apakšgrupu sacensībās trešdien Latvijas sportisti sākotnēji ar rezultātu 2-0 (21:15, 21:17) pārspēja mājiniekus Halufu Abdelazizu un Tameru Abdelrasulu, kuriem piešķirts 30.numurs, bet vēlāk ar 2-0 (21:17, 21:15) uzvarēja arī kanādiešus Maiklu Plentingu un Kemeronu Vīlenu, kuriem piešķirts 19.numurs.

Savukārt cīņā par pirmo vietu grupā ceturtdien 1-2 (21:18, 19:21, 12:15) piekāpās vāciešiem Timam Holleram un Jonasam Šrēderam, kuriem ticis 14.numurs. Līdz ar to Samoilovs un T.Šmēdiņš apakšgrupā palika otrajā vietā, kas izslēgšanas turnīru ceturtdien lika uzsākt no pirmās kārtas, bet vācieši automātiski iekļuva izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.

Samoilovs/T.Šmēdiņš bija vienīgie Latvijas pārstāvji šajā turnīrā, turklāt tajā piedalās reti kurš no pasaules vadošajiem sportistiem.

Ikdienā Samoilovs spēlē pārī ar T.Šmēdiņa jaunāko brāli Jāni Šmēdiņu, kurš šo posmu izlaida ģimenes apstākļu dēļ. Nesen tieši Samoilovs un T.Šmēdiņš kopā aizvadīja treniņnometni Turcijā, kurā jaunākais no brāļiem Šmēdiņiem nepiedalījās.

Samoilovs kopā ar J.Šmēdiņu šosezon startēja 12 Pasaules kausa posmos, bet tikmēr T.Šmēdiņš kopā ar Jāni Pēdu šosezon piedalījās divos Pasaules kausa posmos Berlīnē un Maskavā. Iepriekš Samoilovs kopā ar T.Šmēdiņu nopietnās sacensībās kopā nebija spēlējuši.

Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) pasaules rangā jau teju garantējuši pirmo vietu sezonas noslēgumā. Turklāt kā pasaules ranga līderi viņi noslēdza arī iepriekšējo sezonu.

Līdz gada beigām paredzēti vēl divi «Open» līmeņa turnīri Taizemē un DĀR.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация