01.03.2015. 00:51
Nacionālās hokeja līgas spēlē Bufalo „Sabres” pietika ar 14 metieniem, lai gūtu trīs vārtus, taču ar to izrādījās par maz, lai izvairītos no zaudējuma pret Floridas „Panthers” ar 3:5.

Bufalo „Sabres”, kura spiesta vismaz pāris nedēļas iztikt bez sava pirmās maiņas uzbrucēja Zemgus Girgensona, šodien viesojās pie Floridas „Panthers”, kura neilgi pirms spēles aizmainīja čehu uzbrucēju Tomāšu Fleišmanu, taču sastāvā varēja pieteikt Jaromīru Jāgru, kuram šī bija pirmā spēle „Panthers” rindās.

Sākums gan Floridai neizdevās veiksmīgs, jo ātrus vārtus guva Koudijs Hogsons, kurš astotajā minūtē arī izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Andrejam Mesārošam panākt jau 2:0. Lai arī turpinājumā Bufalo uzbruka krietni mazāk nekā pretinieki, Mihals Noivirts palika nepārspēts līdz 33. minūtei, kad pusotras minūtes intervālā divus vārtus vairākumā guva Brendons Piri.

Līdz perioda beigām „Panthers” arī prata izvirzīties vadībā un, lai arī Torijs Mičels 53. minūtē panāca neizšķirtu, mača beigās Floridai uzvara ar 5:3. Pilnīgi likumsakarība, ja ņem vērā metienu attiecību, kura mājiniekiem par labu 47:14. Divu vārtu autors Piri viens pats izdarīja deviņus metienus pa Noivirta vārtiem.

Jāgrs maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1 un bez punktiem, taču palīdzēja pārtraukt Bufalo divu uzvaru sēriju. „Sabres” joprojām ir pēdējā vietā NHL, par trim punktiem atpaliekot no Edmontonas „Oilers”.

Savukārt līgas līdere Nešvilas „Predators” savā laukumā zaudēja Detroitas „Red Wings” ar 3:4, lai arī uzbruka biežāk (metienu attiecība 40:25). Pēc otrā perioda Nešvila atradās vadībā ar 3:2, taču krievu debitanta Alekseja Marčenko pirmie vārti NHL un slovāka Tomāša Tatara sezonas 25. precīzais raidījums ļāva uzvaru svinēt Detroitai.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League