26.01.2014. 12:55
Agrā svētdienas rītā Kocēnos risinājās Latvijas florbola čempionāta sieviešu Virslīgas līderu duelis starp "Rubenes" un "Ķekavas" komandām. Līdzīgi kā vakardienas spēlē uzvaru izcīnīja "Rubene", šoreiz esot pārāka ar rezultātu 7:1.

Jau agrā svētdienas rītā Kocēnos pēdējo savstarpējo spēli regulārajā čempionātā aizvadīja Virslīgas līdervienības "Rubene" un "Ķekava". Dienu iepriekš spraigā cīņā ar 3:2 uzvaru svinēja "Rubenes" florbolistes, ķekavietēm alkstot gūt revanšu.

Pirmais periods priekš viesu komandas gan izvērtās pagalam neveiksmīgs. Jau piektajā minūtē "Rubenes" labā vārtus guva Madara Adamane, bet perioda vidū Evita Rudzīte dubultoja savas komandas pārsvaru. Mājinieces nedomāja apstāties, noslēdzot pirmo spēles nogriezni ar rezultātu 3:0. Otrajā periodā pārsvars turpināja būt "Rubenes" pusē, bet šajās 20 minūtēs vārti netika gūti, rezultātam paliekot nemainīgam.

Spēles liktenis bija izšķirts trešā perioda septītajā minūtē. Mazāk kā minūtes laikā vārtus guva Linda Līce, Liene Adamane un Edīte Bankava, panākot 6:0 "Rubenes" labā. Uz pēdējām 10 minūtēm "Ķekavas" vārtos Ivandas Bērziņas vietā stājās Zane Veidenbauma. Īsi pēc tam viesu komanda guva arī savus goda vārtus, precīzu metienu izdarot Elīnai Drēziņai. Spēli ar vārtu guvumu noslēdza Evita Rudzīte, "Rubenei" gūstot graujošu uzvaru ar rezultātu 7:1.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli bija Liene Adamane, kura tika atzīta par labāko spēlētāju, bet divi vārti Evitai Rudzītei. "Ķekavas" komandā par labāko atzina Elīzi Elizabeti Bērziņu.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Vertikal-2017 Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Соломин Александр Академическая гребля, Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация