01.12.2013. 22:08
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Denveras "Nuggets" saspēles vadītājs Neits Robinsons izteicis nepatiku par tiesnešu, viņaprāt, netaisnīgo darbību pret spēlētāju.

Uzvarā pār Ņujorkas "Knicks" (97:95) Robinsons saņēma tehnisko piezīmi un pēc spēles joprojām nebija nomierinājies par šo epizodi. "Viņi [tiesneši] mani ienīst, viņi mani ienīst. Nezinu, kāpēc tā ir, bet tas tā ir. Zinu, ka man uz muguras ir mērķis, bet tik un tā spēlēšu arī ar to."

"Man vienalga. Man tiešām vienalga. Tas mani neuztrauc. Ja man nosvilpj piezīmi, tad nosvilpj. Ja ne, tad ne. Ja tieku pie tehniskās, cerams, tas nenotiks pēdējā ceturtdaļā. Ceru, ka vairs tādas nedabūšu. Bet tajā pašā laikā zinu, ka dabūšu. Tas man nav nekas jauns," zaudējis ticību tiesnešiem, Robinsons solās karjeras turpinājumā izvairīties no tehniskajām piezīmēm.

29 gadus vecais Robinsons, kurš ar saviem 175 centimetriem ir īsākais aktīvais spēlētājs NBA (tāds pats augums arī Aiziā Tomasam no Sakramento "Kings", savukārt 165 centimetrus garais veterāns Ērls Boikinss šobrīd ir bez kluba), šosezon vidēji 17,8 minūtēs guvis 9,2 punktus un atdevis 2,5 rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:The Denver Post

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933