23.06.2015. 19:10
Brazīlijas futbola izlases leģenda Rivaldu oficiāli paziņojis, ka atgriezīsies futbola laukumā un palīdzēs savam "Mogi Mirim" klubam izkļūt no grūtās situācijas Brazīlijas B Sērijā.

"Pēc visu apstākļu izvērtēšanas esmu nolēmis pievienoties "Mogi Mirim" spēlētāju sastāvam," kluba paziņojumā citēts 43 gadus vecais Rivaldu. "Ticu, ka, trenējoties kopā ar komandu un daloties ar savu pieredzi, spēšu palīdzēt klubam izkļūt no pašreizējām problēmām."

"Zinu, ka jau atkal nāksies upurēt ģimenes ērtības kluba dēļ, taču ceru jau pavisam drīz ieraudzīt savu komandu daudz cienījamākā vietā," turpina Rivaldu. "Vēlos palīdzēt saviem spēlētājiem, jo nedomāju, ka mūsu iespēju robežas ir cīnīšanās par palikšanu līgā. Mums vajadzētu būt vismaz tabulas vidusdaļā."

"Vēlos gan uzsvērt, ka neplānoju regulāri piedalīties kluba spēlē, taču kā sportists ar aktīvu līgumu ceru palīdzēt uzlabot mūsu vietu kopvērtējumā. Profesionāļa karjeru pārtraucu pirms 15 mēnešiem, taču, ja mans ceļgals neliks par sevi manīt, ceru dažās spēlēs iziet laukumā. Par to tiks izlemts treniņu procesā."

Brazīlijas izlasē 34 vārtus guvušais Rivaldu savas zvaigžņotās karjeras laikā pārstāvējis tādus klubus kā "Barcelona" un "Milan", bet 2002. gadā ieguva Pasaules kausu. Pēc karjeras noslēgšanas viņš darbojās kā "Mogi Mirim" - Brazīlijas B Sērijas kluba - prezidents, taču jauno sezonu komanda iesākusi katastrofāli un ar trim punktiem astoņās spēlēs ir pašā tabulas lejasdaļā.

Izmantotie resursi:https://www.facebook.com/mogimirime...Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Лапа Дмитрий Греко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация