01.03.2014. 19:17
Latvijas klubs Rīga sestdien ar uzvaru sāka Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas spēles, savā laukumā ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pieveicot Austrijas vienību Zalcburgas Red Bull.

Статья целиком:

Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Rinalds Rosinskis, Oskars Batņa un Deivids Sarkanis.

Ilgu laiku nevienai no komandām nesekmējās ar vārtu gūšanu, tāpēc rezultāts tika atklāts vien cīņas otrajā periodā, kad 28.minūtē ar metienu no zilās līnijas izcēlās Rosinskis. Tiesa, neilgi pirms tam Rīgai bija cita lieliska izdevība gūt vārtus, taču Nikolajs Jeļisejevs trāpīja pa vārtu stabu.

Noslēdzošais periods sākās ar "Rīgas" ofensīvu - pirmajās deviņās minūtēs tika gūti divi vārti. Spēles atlikušajās desmit minūtēs Red Bull neizdevās atjaunot intrigu mačā, ciešot likumsakarīgu zaudējumu.

Latvijas komandas vārtos "sauso" spēli aizvadīja Rihards Cimermanis, kurš nepārspēts palika trešo reizi šosezon.

Sērija ilgs līdz viena kluba trim uzvarām.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet sērijas trešā spēle jau norisināsies Austrijā.

Rīga regulārajā čempionātā 56 mačos izcīnīja 104 punktus, kas ļāva Rietumu konferencē ierindoties augstajā sestajā vietā. Līdz ar to Latvijas vienībai izslēgšanas spēlēs bija jāspēkojas ar konferences 11.labāko komandu, kas bija Red Bull.

Pēc Patriot komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificējušās katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā Rīgas komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču Atlanti komandai.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]
Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА