06.01.2016. 19:28
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta maču, spēkojoties ar Horvātijas klubu Zagrebas «Medveščak». Seko līdz teksta tiešraidei..

Статья целиком:

Vārtu guvēji:

1:0 Stefāno Džiljati (Hedbergs, 16:37).

2:0 Timotijs Larkins (Merkls, Katičs) (30:53).

2:1 Gints Meija (Sotnieks, 42:50).

3:1 Tēmu Mantila (Mertls, Hedbergs) (47:25).

4:1 Žilbērs Brulē (Smoļenaks, 52:05).

5:1 Radeks Smoļenaks (Mertls, Genovejs) (53:25).

5:2 Filips Toluzakovs (56:17).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs cīņai «Medveščak»

Vārtsargi: #30 Jaokīms Ēriksons (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #11 Kristaps Sotnieks (K) - #9 Krišjānis Rēdlihs, #58 Guntis Galviņš - #16 Stīvens Seigo, #44 Oskars Cibuļskis - #5 Māris Jass;

Uzbrucēji: #13 Gunārs Skvorcovs - #43 Tims Sestito - #87 Gints Meija, #89 Filips Toluzakovs - #72 Vitālijs Pavlovs - #70 Miks Indrašis, #10 Lauris Dārziņš - #21 Armands Bērziņš - #19 Miķelis Rēdlihs, #24 Bruno Zabis - #96 Māris Bičevskis - #32 Edgars Kulda.

Kari Heikiles vadītajai komandai sezonas otrajā pusē katra spēle ir zelta vērtē, lai saglabātu izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā. Pirmdien «Dinamo» savā laukumā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās citai tiešajai konkurentei Bratislavas «Slovan».

Šī «Dinamo» - «Medveščak» būs ceturtā savstarpējā spēle sezonā. Līdz šim bilance 2-1 labākā ir Horvātijas klubam. Šo par sešu punktu spēli var nosaukt, jo abas komandas ir tiešās konkurentes.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» komanda ar 47 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem šobrīd ieņem 12. vietu, kamēr «Medveščak» aizvadījis par pieciem mačiem vairāk un ar 65 punktiem atrodas devītajā pozīcijā. Latvijas komandu no izslēgšanas spēļu sliekšņa šķir 13 punkti.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:53 21:53

Mačs noslēdzies.

21:52

Līdz spēles beigām viena minūte.

21:47

5:2! Krievu uzbrucējs Filips Toluzakovs no asa leņķa samazina pārsvaru.

21:45

Līdz pamatlaika beigām nepilnas četras minūtes.

21:43

Viesi turpina spridzināt! Radeks Smoļenaks izdara spēcīgu metienu no viduszonas un panāk jau graujošu pārsvaru - 1:5.

21:39

4:1! Žilbērs Brulē «piesmej» Oskaru Cibuļski un ripu raida starp Ēriksona kājsargiem.

21:37

«Dinamo» vairākumā izveido fantastiski bīstamus momentus, taču samazināt pārsvaru neizdodas.

21:34

Rīgas «Dinamo» gandrīz divas minūtes iespēja izspēlēt divu laukuma spēlētāju pārsvaru.

21:29

3:1 - vārti! «Dinamo» atkal ielaiž mazākumā. Somu aizsargs Mantila izdara samērā vieglu metienu un ripa ielido virs Ēriksona pleca.

21:27

Skaitliskā sastāva pārkāpums Heikilas padotajiem. Tagad «Medveščak» kārta parādīt savu varēšanu vairākumā.

21:24

Dārziņam laba iespēja no vārtu priekšas. Lauris ripu raida garām vārtiem.

21:21

2:1 - vārti! «Dinamo» beidzās vairākuma laiks un Gints Meija izgājienā divi pret vienu «Medveščak» aizsargu veic spēcīgu metienu, ripu raidot vārtu augšējā stūrī.

21:16

Izšķirošā trešdaļa sākusies un viesi atkal nespēj savaldīt emocijas, nopelnot kārtējo sodu.

20:56

Kārtējais vairākums netiek izmantots. Otrā trešdaļa noslēdza ar 2:0 Horvātijas komandas labā.

20:49

Sārinens klupina K.Rēdlihu un tiek sodīts ar divu minūšu sodu. «Dinamo» kārtējais vairākums.

20:44

2:0 Larkins no vārtu priekšas pielabo aizsarga metienu un panāk divu vārtu pārsvaru.

20:39

Mūsējie spēlē piecu vīru sastāvā. Spēle šobrīd tieši pusē.

20:34

Pirmo vārtu autors Džiljati saņem 2+10 soda minūtes, tāpat divas minūtes piespriež «Dinamo» vārtsargam Ēriksonam. «Dinamo» vienu sekundi spēlēs trijatā pret pieciem viesiem.

20:30

Vairākumu Heikilas padotie neizmanto un seko sods mājiniekiem. Rīdzinieki uz laukuma seši laukuma spēlētāji.

20:27

Vēl viens sods viesiem. Rīdziniekiem trešais vairākums šajā spēlē.

20:23

Komandas atgriežas laukumā, cīņa ir sākusies. «Dinamo» nepilnu minūti jāspēlē vairākumā.

20:06

Pašā trešdaļas izskaņā «Dinamo» nopelna iespēju spēlēt vairākumā, tomēr vārtus gūt neizdodas.

20:01

1:0 vārti! Rīgas «Dinamo» nespēja sadalīt pretinieku spēlētājus savā aizsardzības zonā un nepiesegts Stefāno Džiljati raida ripu Ēriksona sargātajos vārtos.

19:57

Īso vairākumu «Medveščak» nespēj izmantot.

19:53

Pavlovs vairākumā iesit pretiniekam pa rokām un saņem sodu. Komandas spēlēs četri pret četri, bet 31 sekundi viesi izspēlēs vairākumu.

19:50

Viesi raida ripu ārpus laukuma. «Dinamo» pirmais vairākums šajā duelī.

19:49

Šobrīd nedaudz aktīvāk darbojās mājinieki. «Medveščak» spēlē no aizsardzības.

19:43

Pirmajā trešdaļā aizritējušas piecas minūtes.

19:37

«Medveščak» aizsargs ar nūju iesit pa seju «Dinamo» labākajam snaiperim Sestito. Tims laukumu pamet ar ārsta palīdzību.

19:33

Pirmajās sekundēs viesi ņem grožu savās rokās un ar diviem bīstamiem metieniem apdraud «Dinamo» vārtus.