17.08.2015. 21:39
Zaudējumu «Latvijas Dzelzceļa kausa» izcīņas turnīra otrajā mačā pirmdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) «Arēnā Rīga» piekāpās iepriekšējās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālistei Kazaņas «Ak Bars». Vārtus Rīgas vienībā guva Fēlikss Šics un Andris Džeriņš.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Sestito: Būt par «Dinamo» kapteiņa asistentu ir gods un privilēģija šodien
  • Rīgas «Dinamo» šovakar «LDz» kausā tiekas ar «Ak Bars» šodien
  • Heikile: Šī mums bija laba mācība vakar

Mača rezultātu 23. minūtē atklāja rīdzinieku rindās spēlējošais vācu leģionārs Fēlikss Šics. Tiesa, pēc sešām minūtēm viesiem izdevās izlīdzināt mača rezultātu, jo precīzu metienu uz «Dinamo» vārtiem izdarīja Fjodors Malihins. Taču vēl pēc četrām minūtēm rezultāts bija jau 2:1 «Ak Bars» vienības labā. Otros vārtus viesiem guva zviedru leģionārs Oskars Mellers.

Otrā perioda beigās cīņa saasinājās, jo pēdējā trešdaļas minūtē bija vairākas spēlētāju sadursmes.

Trešā perioda trešajā minūtē Latvijas komanda izlīdzināja rezultātu, kad precīzs bija Andris Džeriņš. Tomēr nepilnas deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus «Ak Bars» vienībai guva Aleksandrs Svitovs. Zīmīgi, ka pēdējā cīņas minūtē Rīgas «Dinamo» leģionārs itāļu izcelsmes amerikānis Tims Sestito izvicināja dūres un pēcāk devās uz ģērbtuvēm.

Par labāko spēlētāju «Dinamo» sastāvā atzina Miķeli Rēdlihu.

Dienas pirmajā spēlē Baltkrievijas vienība Minskas «Dinamo» ar 2:1 pārspēja Jaroslavļas «Lokomotiv».

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Ak Bars»

Vārtsargi: Joākims Ēriksons, (Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs - Stīvens Seigo, Guntis Galviņš - Tomāšs Kundrāteks, Kristaps Sotnieks - Oskars Cibuļskis, Ēriks Ševčenko - Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš - Tims Sestito - Ville Leino, Miks Indrašis - Felikss Šics - Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis - Andris Džeriņš - Gints Meija, Roberts Bukarts - Armands Bērziņš - Gunārs Skvorcovs.

Turnīra turpinājumā Rīgas «Dinamo» trešdien sacentīsies ar «Lokomotiv», bet Minskas «Dinamo» spēlēs ar «Ak Bars». Savukārt ceturtdienā tiks aizvadītas spēles par trešo un pirmo vietu.

Šobrīd visas komandas izcīnījušas pa vienam panākumam divās spēlēs. Tas nozīmē, ka izšķirošās spēles notiks trešdien, kad arī tiks noteikts, kuras komandas spēlēs turnīra finālā, bet kuras cīnīsies par trešo vietu.

Svētdien turnīra atklāšanas dienā Kari Heikiles vadītie Rīgas hokejisti ar 4:3 pieveica principiālo pretinieku Minskas «Dinamo» no Baltkrievijas, kamēr «Ak Bars» piedzīvoja zaudējumu 1:3 cīņā pret «Lokomotiv».

Rīgas klubs pirmo jaunās sezonas spēli aizvadīs 25.augustā, tiekoties ar tieši ar «Ak Bars».

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga