, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Rīgas «Dinamo» atgriezies Džeimijs Džonsons 2013. g. 16. decembris
  • Telkvists: Gribu palikt Rīgas «Dinamo» komandā 2013. g. 16. decembris
  • «Dinamo» pārliecinošais sniegums sarūgtina «Traktor» 2013. g. 13. decembris

Pirmā vārtu gūšanas iespēja jau pašā mača sākumā bija rīdziniekiem, tomēr kopumā pirmajā trešdaļā laukumā dominēja «Lev», bet Rīgas «Dinamo» spēlēja piesardzīgi un pacietīgi.

Pirmo noraidījumu mačā četras minūtes pirms pirmās trešdaļas nopelnīja jaunais rīdzinieku uzbrucējs Rustams Begovs, bet viesu vairākums bija neizteiksmīgs. Pēdējā trešdaļas minūtē jau vairākumā varēja spēlēt rīdzinieki, izveidojot vairākus bīstamus momentus, tomēr rezultāts tā arī netika atklāts.

Arī otro trešdaļu mājinieki iesāka vairākumā, tomēr uzreiz pēc sastāvu izlīdzināšanās «Lev» nekavējoties devās uzbrukumos. Tomēr Rīgas «Dinamo», pacietīgi aizsargājoties, atklāja rezultātu piektajā minūtē - pēc tālas Arvīda Reķa piespēles Sandis Ozoliņš nonāca vārtu priekšā, bet ar atkātotu metienu rezultatīvs bija Hosa. Pirms šīs epizodes «Lev» komanda nebija zaudējusi vārtus septiņās trešdaļās pēc kārtas.

Kaut «Lev» komanda turpināja spēlēt aktīvi, pēc gūtajiem vārtiem arvien pārliecinošāk uzbruka arī Rīgas «Dinamo», bet otrā trešdaļa noslēdzās ar 1:0 Latvijas vienības labā, kaut trešdaļas pēdējās minūtēs abām komandām bija ļoti labas vārtu gūšanas iespējas.

Trešajā trešdaļā «Lev» komandai bija ļoti izteikts pārsvars, bet ikreiz vārtos pārliecinoši darbojās Mīkaels Telkvists. Savukārt Rīgas «Dinamo» ļoti regulāri atbildēja ar bīstamiem izgājieniem pretuzbrukumos. Tā trešdaļas vidū pirmais to paveica Mārtiņš Cipulis, bet bīstamākais moments izvērtās sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad uz «Lev» vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko gan Kailam Vilsonam neizdevās realizēt.

Arī pēdējās minūtēs «Lev» komandai turpināja piederēt ļoti izteikts pārsvars un 81 sekundi pirms pamatlaika beigām, kad vārtsargs jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, viņi beidzot panāca izlīdzinājumu 1:1.

Arī pēdējās minūtēs «Lev» komandai turpināja piederēt ļoti izteikts pārsvars, un 81 sekundi pirms pamatlaika beigām, kad vārtsargs jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, viņi beidzot panāca izlīdzinājumu 1:1. Pirms šīs epizodes Telkvists nebija zaudējis vārtus 128 minūtes un 51 sekundi.

Arī pagarinājumā abām komandām bija vairākas labas iespējas, tomēr rezultāts nemainījās.

Sekojošajos «bullīšos» Aleksandrs Ņiživijs trāpīja pa pārliktni un arī Miks Indrašis nebija rezultatīvs, bet Martins Tērnbergs un Jakubs Klepišs «Lev» rindās pārspēja Telkvistu.

Par labākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi Telkvists un Petri Vehanens.

Vārtu guvēji: 1:0 Marsels Hosa (Ozoliņš) (24:01), 1:1 Ondrejs Ņemecs (Sekačs, 58:38), 2:1 Martins Tērnbergs (65:00, p.m.).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar LEV

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Jakubs Sedlāčeks).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš (C) - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks;

Uzbrucēji: Juris Upītis - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Džeimijs Džonsons - Pols Šekura - Miks Indrašis, Aleksandrs Ņiživijs - Māris Bičevskis - Vitālijs Pavlovs, Marcel Hascak - Rustams Begovs - Mārtiņš Cipulis.

Abu komandu pirmajā šīs sezonas tikšanās reizē 21.oktobrī «Lev» savā laukumā uzvarēja pēcspēles metienu sērijā ar 2:1.

«Dinamo» janvārī aizvadīs 12 mačus, astoņi no kuriem notiks izbraukumā. Pēc tam KHL čempionātā iestāsies vēl viens pārtraukums, kas veltīts Soču olimpiskajām spēlēm.

«Dinamo» ar 68 punktiem 36 spēlēs pašlaik Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā ieņem piekto vietu. Trešajā pozīcijā ar 70 punktiem 39 mačos atrodas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas «Donbass» vienība, bet ceturtie ar 68 punktiem 40 cīņās ir Maskavas CSKA hokejisti.

Savukārt «Lev» ar 65 punktiem 37 spēlēs šajā pašā konferencē atrodas sestajā vietā.