22.12.2015. 19:30
Priekšpēdējo spēli šogad Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada lielu pārmaiņu skārušā Rīgas «Dinamo» komanda, viesos tiekoties ar Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas. Seko līdzi teksta tiešraidei...

Статья целиком:

Vārtu guvēji:

1:0 Tims Sestito (Skvorcovs, Indrašis) (34:41).

2:0 Miķelis Rēdlihs (Dārziņš) (40:46, vair.).

3:0 Edgars Kulda (Bērziņš, Zabis) (44:34).

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:51 21:51

«Medveščak» vārti tukši.

21:48

Jāspēlē vēl 2 minūtes un 30 sekundes. Ar 3:0 vadībā ir «Dinamo» komanda.

21:39

Trešajā periodā jāspēlē vēl 8 minūtes.

21:35

Kolbijs Genovejs ar spēcīgu metienu norībina Rīgas «Dinamo» vārtu stabiņu.

21:30

Divu minūšu noraidījums Mārim Jasam. Tāds pats sods piespriests Nātanam Perkovičam. Komandas cīnās četratā pret četriem.

21:27

Vārti! 3:0. Pēc skaistas Armanda Bērziņa piespēles savus trešos vārtus KHL no vārtu priekšas gūst Edgars Kulda. Pirmo punktu KHL čempionātā (rezultatīva piespēle) savā debijas mačā nopelnīja Bruno Zabis.

21:21

Vēl viens teicams uzbrukums Rīgas hokejistiem. Īsā laikā iespēja palielināt pārsvaru bija Laurim Dārziņam un Mārim Bičevskim.

21:16

Vārti! 2:0. Ar spēcīgu metienu otros vārtus «Dinamo» labā vairākumā gūst Miķelis Rēdlihs. Viņam tas ir jau 13. vārtu guvums šosezon. Punktu par rezultatīvu piespēli nopelnīja Lauris Dārziņš.

21:15

Jau pašā trešās trešdaļas sākumā «Dinamo» iegūst iespēju spēlēt skaitliskajā pārsvarā.

21:15

Sācies trešais periods.

21:14

Spēli klātienē Zagrebā skatās 4221 skatītājs.

21:10

Tikmēr citā KHL spēlē Latvijas aizsargs Artūrs Kulda izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Helsinku «Jokerit» vienībai no Somijas gūt piekto uzvaru pēc kārtas.

Aizvadītajā cīņā «Jokerit» izbraukumā ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) pieveica Maskavas «Spartak» vienību.

Šajā mačā Kulda laukumā pavadīja 22 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā izcēlās ar pieciem spēka paņēmieniem un divām bloķētām pretinieku ripām.

20:56

Otrā trešdaļa noslēgusies. Pēc nospēlētām 40 minūtēm ar 1:0 priekšā atrodas «Dinamo» vienība.

20:49

Vārti! 1:0. «Dinamo» atklāj rezultātu. Tims Sestito ar nūjas neērto pusi gūst vārtus. Skaisti.

20:44

Otrajā trešdaļā aizvadītas 13 minūtes.

20:38

Nelaikā paklūp Aleksandrs Jerofejevs, kā rezultātā Kolbijs Genovejs izgāja vienatnē pret Joakimu Ēriksonu. Šajā duelī pārāks bija «Dinamo» vārtsargs.

20:38

Asa cīņa Medveščak vārtu priekšā— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

20:31

Divu minūšu noraidījums par pretinieka bloķēšanu «Dinamo» komandas kapteinim Kristapam Sotniekam.

20:25

Teicama iespēja «Medveščak» hokejistam Jesem Sārinenam. «Dinamo» vārtsargs Joakims Ēriksons špagatā glābj savu komandu no visai droša vārtu zaudējuma.

20:23

Kamēr dinamieši cīnās ar "Medveščak", Skudras "Torpedo" aizvada ļoti interesantu cīņu ar "SKA"— Hokeja Blogs (@hokeja_blogs)

20:23

Sākusies otrā trešdaļa.

20:04

Pirmās 20 minūtes noslēgušās. Rezultāts 0:0.

20:00

Mazākums «Dinamo» komandai. Divu minūšu sods piespriests Gintam Meijam.

19:57

Lieliska izdevība atklāt rezultātu Mārim Bičevskim. «Medveščak» vārtsargs Denijs Teilors glābj savu komandu no vārtu zaudējuma.

19:52

Abpusējs noraidījums. Rīgas «Dinamo» komandā divu minūšu sods jāizcieš Miķelim Rēdliham. Vienības turpina spēli formātā četri pret četri.

19:51

Trešdaļas otrajā pusē iniciatīvu pārņēmuši Zagrebas hokejisti.

19:43

Noraidījums «Medveščak» komandā. «Dinamo» hokejistiem iespēja vairākumā.

19:41

Pirmajā periodā aizvadītas 7 minūtes. Rezultāts pagaidām nav atklāts.

19:38

Rīdzinieki spēli iesākuši aktīvi— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

19:35

Uzbrucējs Bruno Zabis kļūst par 28. Rīgas «Dinamo» laukuma spēlētāju, kurš šosezon devies laukumā Latvijas komandas rindās.

19:35

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Dec 22, 2015 at 7:26am PST