01.06.2015. 21:39
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Rīgas «Dinamo» pēc brīvo aģentu termiņa beigām palikušas tiesības uz pieciem hokejistiem.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Svētdien beidzās termiņš, līdz kuram KHL, Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) un Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlētāji ar ierobežota brīvā aģenta statusu varēja pieņemt citu klubu piedāvājumus.

Ja spēlētājs nav pieņēmis kvalifikācijas līgumu vai uzrādījis vienošanos ar citu klubu, sportiskās tiesības uz hokejistu paliek iepriekšējai komandai, rakstīts KHL mājaslapā.

Šādu hokejistu starpā ir pieci Rīgas «Dinamo» spēlētāji Andris Džeriņš, Miks Indrašis, Kaspars Saulietis un Oskars Cibuļskis, kā arī Māris Bičevskis, taču nav norādīts, ka viņš būtu atteicies no piedāvātā kvalifikācijas līguma. Attiecīgi visi šie pieci hokejisti paliek «Dinamo» īpašumā.

Tāpat ierobežoto brīvo aģentu sarakstā iekļauti Latvijas hokejisti no VHL - Karagandas «Sariarka» rindās spēlējošie Artūrs Kuzmenkovs un Ēriks Ševčenko, kā arī Balašihas «Dinamo» pārstāvošais Andris Siksna.

Aizvadītajā sezonā Rīgas «Dinamo» saskārās ar finanšu nedienām un hokejistiem laikus netika maksāts atalgojums, turklāt vienība otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Arī šobrīd kluba nākotne ir neskaidra, turklāt izskanējusi informācija, ka Ābols varētu kļūt par Toljati «Lada» galveno treneri.Madonas Kartinga trase Madonas Kartinga trase Gaujas 41a, Madona, Madonas n., LV-4801
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация