17.08.2015. 20:38
Latvijas komanda Rīgas Dinamo šodien Arēnā Rīga aizvada otro cīņu tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām Latvijas Dzelzceļa kausā.

Статья целиком:

Spēles 1. trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem - 0:0, komandām pa reizei nespējot realizēt skaitlisko vairākumu. Dueli tiešraidē iespējams vērot kanālos TV6 un TV5.

Mača 2. trešdaļas sākumā vācietis Fēlikss Šucs pēc Mika Indraša piespēles no tuvas distances atklāja rezultātu. Tiesa, dažas minūtes vēlāk tas pats otrais rīdzinieku virknējums ielaida vārtus, kad vārtu priekšā izcēlās viesu uzbrucējs Fjodors Malihins. Vēl brīdi vēlāk Oskars Mellers pēc rīdzinieku kļūdu virknes vadībā jau izvirzīja Ak Bars.

Turnīra turpinājumā Rīgas Dinamo trešdien sacentīsies ar Jaroslavļas Lokomotiv, bet Minskas Dinamo spēlēs ar Ak Bars. Savukārt ceturtdienā tiks aizvadītas spēles par trešo un pirmo vietu.

Kā ziņots, svētdien uzvaras pirmajos dueļos izcīnīja Rīgas Dinamo un Lokomotiv vienības. Rīgas klubs ar 4:3 pārspēja Minskas Dinamo, bet Jaroslavļas vienība ar 3:1 uzvarēja Ak Bars komandu.

Latvijas Dzelzceļa kauss tā dalībniecēm tradicionāli ir pēdējā sagatavošanās pirms KHL sezonas sākuma. Jaunā KHL sezona sāksies 24.augustā, un tajā starp pagājušās sezonas Gagarina kausa ieguvēju Sanktpēterburgas SKA un regulārā turnīra uzvarētāju CSKA tiks izspēlēts Atklāšanas kauss.

Savukārt Rīgas klubs pirmo jaunās sezonas spēli aizvadīs 25.augustā, tiekoties ar līgas pagājušās sezonas finālisti Ak Bars.

Kā zināms, līdzšinējās sešās pirmssezonas spēlēs Dinamo izcīnījusi piecas uzvaras.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430