22.11.2017. 09:30

Spēle tika iesākta neierasti agri – plkst. 5:00 pēc Latvijas laika. Iespējams, arī šīs fakts ietekmēja rīdzinieku sniegumu. Jau piektajā minūtē mājinieki pārspēja Jāni Vori un izvirzījās vadībā – 0:1. Turpinājumā abām komandām bija iespējas spēlēt vairākumā, kuras netika izmantotas, bet mača pamatlaika vidū “Tigry” dubultoja pārsvaru – Ivans Martinovs panāca 0:2.

Arī noslēdzošajā periodā viesiem neizdevās pārspēt mājinieku vārtsargu Jevgeņiju Kiseļovu, savukārt Jānis Voris bija spiests vēl vienu reizi izņemt ripu no vārtiem pēc Ņikitas Ļinnika metiena – 0:3.

Jau rītdien komandas aizvadīs vēl vienu spēli, kas sāksies vēlāk – plkst. 11:00 pēc Latvijas laika. Šobrīd “Rīga” ieņem priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē – ar 24 punktiem 31 spēlē komanda atrodas 16. pozīcijā, par 16 punktiem atpaliekot no “play-off” zonas.

Rīga – Amurskie Tigry 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)Vārti: 4:21 Zaseda (Kramarenko, Vološins) 0:1, 28:12 Martinovs (Lušņikovs) 0:2, 48:12 Linniks (Krutovs) 0:3Vārtsargi: Voris – Kiseļovs

Izmantotie avoti:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт