01.07.2015. 16:27
Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda "Rīga" uzsākusi gatavošanos nākamajai Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonai. Treniņnometnē piedalās arī Mārtiņš Dzierkals un Kārlis Čukste, kuri gan drīz dosies uz Ziemeļameriku un komandā nepaliks.

Treniņnometnē Gulbenē, kas ilgs no 29. jūnija līdz 10. jūlijam, "Rīgas" komandas galvenā trenera rīcībā ir 39 jaunie hokejisti. Starp viņiem ir arī nesen NHL draftā izvēlētie "Rīgas" hokejisti Mārtiņš Dzierkals un Kārlis Čukste, kuri kopā ar savu iepriekšējo komandu trenējas pirms došanās uz Ziemeļameriku.

"Rīgas" komandas sastāvs jaunajā MHL sezonā piedzīvos visai ievērojamas izmaiņas, jo komandas pamatkodolu veidos 1996., 1997. un 1998. gadā dzimušie hokejisti, bet no treniņnometnē esošajiem 39 hokejistiem, MHL spēļu pieredze ir tikai 10 spēlētājiem (neskaitot Čuksti un Dzierkalu).

Treniņnometnē Gulbenē spēlētājiem tiks ielikti fiziskās sagatavotības pamati sezonai, un pēc 10. jūlija komanda turpinās trenēties savā bāzes vietā Inbox.lv ledus hallē Piņķos, kur sāksies arī ledus treniņi. Augusta sākumā "Rīga" piedalīsies jau tradicionālajā pārbaudes turnīrā Čerepovecā (2. - 7. augusts).

Pēc tam komanda turpinās trenēties Piņķos, bet augusta beigās (21. - 31. augusts) piedalīsies tradicionālajā Pasaules kausa turnīrā, kas šogad norisināsies Krievijas pilsētā Jekaterinburgā. Pirmā spēle 2015./2016. gada MHL sezonas regulārajā čempionātā HK RĪGA komandai būs 5. septembrī.

Izmantotie resursi:HK RĪGA komanda uzsākusi gatavošanos jaunajai...Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба
Регистрация