08.02.2017. 21:32

Sestdien abu komandu duelī uzvarētāja noskaidrošanai bija jāizpilda pēcspēles metienu sērija, kurā pārāki bija „Taifun” hokejsiti. Dienu vēlāk rīdzinieki revanšēās par klupienu, pārliecinoši apspēlējot sāncenšus ar 5:1.

Trešdien vietu rīdzinieku vārtos ieņēma Antos Naumovs, kura veiksmīgs sniegums ļāva „Rīgai” tikt pie panākuma iepriekšējā mačā. Visumā līdzīgā cīņā Naumovs bija spiests kapitulēt sešas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad viņu pārspēja Artjoms Černovs. Jāpiemin, ka „Taifun” hokejisti pa „Rīgas” vārtiem pirmajā trešdaļā meta tikai četras reizes, kamēr rīdzinieki pa pretinieku vārtiem izdarīja desmit raidījumus.

Arī otrajā trešdaļā veiksmīga viesiem izrādījās 15. minūte, kad pārsvaru dubultoja Maksims Galkins. Trešajā trešdaļā rīdzinieki metās atspēlēties un spēles 46. minūtē Emīls Ezītis vienus vārtus atguva. Taču pēc pavisam īsa brīža rīdziniekus atvēsināja Vasilija Kumova vārtu guvums un uz tablo jau draudīgs 1:3.

Spēles izskaņā rīdzinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un tas uzreiz vainagojās ar panākumu, skaitliskajā vairākumā izcēlās komandas labākais snaiperis Frenks Razgals, panākot 2:3. Pēdējās sekundēs rīdzinieki centās atspēlēties, bet šoreiz nācās atzīt zaudējumu.

„Rīga” ar 30 punktiem 46 spēlēs Rietumu konferencē ieņem pēdējo vietu. Nākamos mačus rīdzinieki aizvadīs 13. un 14. februārī, kad savā laukumā uzņems HK MVD.

"Rīga" – "Taifun" 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)Vārti: 14:08 Černovs (Šurkalovs, Kumovs), 34:38 Galkins (Ahmetjanovs), 45:57 Ezītis (Lejnieks, Cipruss), 47:23 Kumovs (Strelkovskihs, Gerškovičs) 1:3, 58:17 Razgals (Svars, Zīle, vair.) 2:3.Sodi: 18-12.Vārtsargi: Naumovs – Kaļiņins.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Игроки