13.07.2015. 09:22

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Latvijas vicečempiones "Liepāja/LSSS" pirms svētdienas spēles vienīgās vēl saglabāja teorētiskas iespējas apsteigt rīdzinieces turnīra kopvērtējumā. Lai nodrošinātu zelta medaļas, RFS spēlē būtu pieticis arī ar neizšķirtu, tomēr laukuma saimnieces ļoti saistošā cīņā tika pie panākuma. Līdz augstākā kaluma godalgas nodrošinājušajai spēlei rīdzinieces šosezon savos vārtos vēl nebija ielaidušas nevienu bumbu.

Spēles ievadā mājinieces vadībā izvirzīja Kristīne Giržda, bet pirmā puslaika izskaņā 1:1 panāca Jeļena Tarasova. Pamatus uzvarai RFS ielika otrā puslaika sākumā, kad ar desmit minūšu intervālu guva trīs vārtus. Precīzas bija Elīza Spruntule, Renāte Fedotova un Olga Matīsa. Mača pašās beigās liepājnieces atkal atjaunoja intrigu, jo 80. minūtē Sintija Greiere un 88. minūtē Jeļena Tarasova panāca 3:4.

Turnīra tabulā RFS ir 30 punktu 10 spēlēs, bet "Liepāja/LSSS" seko ar 18 punktiem un vienu spēli rezervē. Trešo vietu ar 11 punktiem astoņās cīņās ieņem "VRS–Optimists R". SFL sezona noslēgsies septembra sākumā pēc trīs apļu izspēles.

RFS jaunajā Eirokausu sezonā piedalīsies sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas kārtā, kur augustā Somijā spēlēs vienā grupā ar mājiniecēm Vantas PK-35, Harkivas WFC no Ukrainas un FC "Union Nové Zámky" futbolistēm no Slovākijas.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба