13.07.2015. 21:48
Spānijas futbola granda Madrides ''Real'' prezidents Florentino Peress komentējis ilggadējā kluba vārtsarga Ikera Kasiljasa pāreju uz portugāļu ''Porto''. Peress pavēstījis, ka Ikers pats vēlējies pamest ''Real'', lai gan kluba vadonis būtu bijis priecīgs, ja Kasiljass karjeru noslēgtu Madrides ''Real''.

Viena no vasaras transfēru perioda skaļākajām parējām bijusi Madrides ''Real'' ilggadējā vārtsarga Ikera Kasiljasa došanās uz Portugāles klubu ''Porto''. 34 gadus vecais vārtsargs visu savu karjeru bija pavadījis Madridē, taču karjeru, visticamāk, noslēgs citā klubā. Sašutumu par šādu pāreju pauduši Kasiljasa vecāki un citi futbola draugi visā pasaulē, bet kluba prezidents Florentino Peress pavēstījis, ka tā nav bijusi viņa iniciatīva.

''Pēdējos divos gados uz viņu [Kasiljasu] bijis liels spiediens. Pieņemu viņa lēmumu, taču vēlētos, lai karjeru Ikers noslēgtu šeit [Madrides ''Real'']. Neviens no Madrides kluba neaicināja Ikeru pamest klubu. Bija piedāvājums no ''Porto'' un nolēmām, ka to izskatīsim,'' kluba leģendārā vārtsarga pāreju komentējis pašreizējais ''Real'' prezidents Peress.

''Ikeram ir tiesības pamest klubu, ņemot vērā visu, ko ir izdarījis tā labā. Līdzīgi kā bija Raula gadījumā. Kasiljass klubā ieradās deviņu gadu vecumā un pamet to uzvarējis pilnīgi visu. Esmu pārliecināts, ka vēl pēc daudziem gadiem līdzjutēji Ikeru atcerēsies kā vienu no leģendārākajiem spēlētājiem kluba vēsturē. Kasiljasam ir tiesības sākt jaunu posmu, un viņš to darīs lieliskā klubā un pilsētā. Ikers vēlējās mierīgas atvadas,'' turpināja Florentino.

Kluba prezidents arī pavēstīja, ka ir plānota atvadu spēle leģendārajam kluba vārtsargam: ''Plānojam cienīgas atvadas. Madrides durvis Ikeram vienmēr būs vaļā. Ir cilvēki, kas cenšas negatīvi izteikties par mani, bet tādi ir vienmēr. Esmu vienmēr aizstāvējis Ikeru, kad lieta nonāk līdz fanu attieksmei. Esam jau runājuši ar ''Porto'' par iespējamu atvadu spēli 12. augustā.''

Madrides "Real" kreklā Kasiljass trīsreiz triumfēja Čempionu līgā, piecreiz izcīnīja Spānijas čempiona titulu, divreiz ieguva Karaļa kausu, piecreiz tika atzīts par gada labāko vārtsargu pasaulē un tika pie vēl virknes trofeju un arī individuālo balvu.

Izmantotie resursi:Perez: I wanted Casillas to retire at Real...Balance Gym Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Миронцева Оксана Миронцева ОксанаТаэквондо, Кикбоксинг
Регистрация