02.02.2014. 00:17
Šovakar A sērijā 22. kārtu aizvadīja "Milan", kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Turīnas "Torino" vienību. Fantastiskus debijas vārtus guva Adila Ramī, bet Klarensa Zēdorfa vīriem šoreiz nācās samierināties tikai ar vienu punktu.

Klarensam Zēdorfam bija unikāla iespēja atkārtot Luīdži Boniconi sasniegumu „Milan” (1958.gads), proti, uzvarēt pirmos trīs debijas mačus A sērijā. Mario Balotelli bija jāizcieš diskvalifikācija, bet Stefans El Šāravi, Andrea Poli, Kristians Sapata un Matias Silvestre bija savainoti, savukārt jaunieguvums Maikls Esjēns atradās uz soliņa. „Torino” pēdējo nedēļu sniegums ir ļāvis komandai pacelties uz sesto vietu, bet pēdējās piecas vizītes „San Siro” beigušās ar zaudējumiem.

Agri spēles sākumā aktīvs bija Džampaulo Pacīni, bet ar vārtiem pirmie atzīmējās „Torino”. Čiro Imobile ar individuālo meistarību diezgan viegli apspēlēja Danieli Boneru, un nonācis viens pret vārtsargu, sita nekļūdīgi (0:1). „Milan” metās atspēlēties, bet viesu vārtsargs Pandelli atvairīja gan Robinju sitienu, gan pēc rikošeta Pacīni akrobātisko sitienu pāri galvai. Mierā nelikās arī Kakā, izsitot spēcīgi no kreisā flanga, bet atkal pārāks izrādījās vārtsargs, savas iespējas pirmajā puslaikā neizmantoja arī janvāra jaunieguvums Keisuke Honda.

50. minūtē fantastiski precīzu sitienu no distances izpildīja „Milna” jaunpienācējs Adils Ramī (1:1). Centra aizsargs Rossoneri pievienojās uz īri līdz sezonas beigām no Spānijas „Valencia”. Iesākot otro puslaiku, „Milan” izskatījās kā pavisam cita komanda, uzbrukumi bija sakārtotāki un spēlētāji aktīvāki. Urbijs Emanuelsons centrēja gar vārtiem, bet gan Pacīni, gan Robinju nepaguva aizsniegties līdz bumbai. Kakā padeva lielisku piespēli uz vārtu priekšu, kur skaisti realizēja Robinju, taču tiesnesis nosvilpa aizmuguri. Pacīni mēģinot sist akrobātiski, netīšām trāpīja ar kāju pa seju Kamilam Glikam, futbolists traumu neguva un pēc brīža turpināja spēlēt. Bonera nopelnīja brīdinājumu, mēģinot apturēt Čerči, tas aizsargam liegs dalību nākamajā kārtā pret „Napoli”.