01.09.2014. 21:44
Aizstāt leģendāro Latvijas aizsargu Sandi Ozoliņu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» kapteiņa lomā ir ļoti grūti, izteicies vienības pašreizējais kapteinis aizsargs Georgijs Pujacs.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

  • Pujacs ievēlēts par Rīgas «Dinamo» kapteini 2014. g. 25. augusts
  • Jurčina izturējis pārbaudes laiku Rīgas «Dinamo» vakar

Pujacs augustā komandas iekšējā balsojumā tika nozīmēts par jauno Rīgas «Dinamo» kapteini, bet viņam asistēs uzbrucēji Lauris Dārziņš un krievs Pjotrs Ščastļivijs. Līdz ar to aizsargs stājies Ozoliņa vietā, kurš nu ir noslēdzis savu profesionālo karjeru,

«Ozoliņš par kapteini nekļuva vienā dienā. Ir ļoti grūti pilnvērtīgi aizstāt viņu. Taču es centīšos,» aģentūra «R-Sport» citē Pujacu. «Komandas spēlētāji mani par kapteini izvēlējās balsošanā, par ko biju priecīgs, taču tā vienlīdz ir arī liela atbildība. Brīžiem ir nepieciešams atrast pareizos vārdus. Ozoliņš bija emocionāls, harismātisks un lieliski prata atrast īstos vārdus, lai motivētu hokejistus. Es neesmu pārāk runīgs, taču cenšos rādīt piemēru ar savu uzvedību un attieksmi.»

«Man Ozoliņš jau kopš bērnības bijis piemērs, uz kuru raudzīties un mācīties. Kad biju bērns, viņš trenējās kopā ar mana vecuma hokejistiem, un Ozoliņš jau bija zvaigzne - Stenlija kausa ieguvējs. Jau no bērnības viņš bija mūsu varonis, un nekad nebiju domājis, ka spēlēšu ar viņu vienā komandā, taču tas notika,» piebilda Pujacs.

«Ozoliņš nereti spēlēja ar nopietnām traumām, un, kad bija grūti, viņš sakoda zobus, nevienam to neizrādot. Īsts kapteinis,» pauda Pujacs.

Jauno sezonu Rīgas «Dinamo» 6.septembrī sāks «Arēnā Rīga» ar cīņu pret Minskas «Dinamo», bet pēc tam 8. un 10.septembrī tiks aizvadītas spēles ar Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv» komandu un līgas jaunpienācēju «Soči».Tenisa klubs Spars "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация