11.01.2014. 12:54

Статья целиком:

Uzvaru izcīnīja amerikāniete Noele Paikusa-Peisa, no kuras par 0,40 sekundēm sekundēm atpalika Lielbritānijas skeletoniste Elizabete Jārnolda, bet trešo vietu ieguva vēl viena britu sportiste Šellija Rudmena, kas uzvarētājai zaudēja 0,44 sekundes.

Priedulēna pēc pirmā brauciena bija dalītā 20. vietā, bet divu braucienu summā atkāpās uz 21. pozīciju, Paikusai-Peisai zaudējot 3,12 sekundes.

Svētdien Sanktmoricas trasē risināsies vīriešu otrās sacensības. Atgādinām, ka piektdien pirmajās sacensībās Martins un Tomass Dukuri izcīnīja dubultuzvaru.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА