03.06.2014. 17:53
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs 2014.gada Eiropas čempionāta pirmajā spēlē šodien ar 1:2 (15:21, 21:15, 12:15) piekāpās pasaules čempioniem Brouveram/Meuvsenam (Nīderlande).

Pirmajā setā jau no sākuma vadību ieguva Nīderlandes duets Aleksandrs Brouvers un Roberts Meuvsens (2.), kuri pirmajā mača nogrieznī uzvarēja ar drošo 21:15. Otrā seta ievads krietni labāks izdevās Latvijas pārim Mārtiņam Pļaviņam un Aleksandram Solovejam – iegūta vadība ar 5:1.

Aptuveni četru punktu pārsvars noturējās līdz pat seta vidum, kad Nīderlandes sportisti prata pietuvoties līdz pat -1 (13:14). Latvijas dueta pretinieki tomēr nespēja izlīdzināt rezultātu setā vai iegūt vadību – Pļaviņš/Solovejs guva vairākus punktus pēc kārtas un noslēdza otro setu ar 21:15.

Trešajā setā Nīderlandes pārim izdevās demonstrēt labāku sniegumu un uzvarēt ar 15:12. Lai gan Pļaviņš/Solovejs epizodiski aizvadīja labu spēli, tomēr uzvarai setā un visā spēlē ar to nepietika.

Pļaviņš/Solovejs Sardīnijas pilsētā Kaljāri notiekošajā Eiropas čempionātā izlikti ar 15.numuru. Rīt latviešiem pretī stāsies norvēģi Hordviks/Klamsdāls (31.), savukārt parīt Pļaviņam/Solovejam paredzēts duelis ar vēl vienu skandināvu pāri – Horemu/Eitūnu (18.)

Izmantotie resursi:CEV - Confédération Européenne de Volleyball