13.04.2015. 17:24
Itālijas galvaspilsētā Romā svētdien noslēdzās Pasaules kausa izcīņas trešais posms modernajā pieccīņā. Sacensību pēdējā dienā Atēnu olimpiādes ceturtās vietas īpašnieks Deniss Čerkovskis (36) finišēja 28. vietā, savukārt Latviju pārstāvošais Ukrainas pilsonis Ruslans Nakoņečnijs (25) nepaklausīga zirga dēļ ierindojās vien 35. pozīcijā.

Deniss Čerkovskis ieņēma 19. vietu paukošanā, uzrādīja 32. rezultātu peldēšanā, jāšanā ieguva 19. pozīciju, bet kombinētajā disciplīnā (šaušana + skriešana) ierindojās 26. vietā. Visu disciplīnu summā mūsu sportists ar 1377 punktiem finišēja 28. vietā.

PK otrā posma uzvarētājs Ruslans Nakoņečnijs tagad Romas sacensības sāka ar 24. vietu paukošanā, turpinājumā izcīnīja 11. pozīciju peldēšanā un piedzīvoja neveiksmi jāšanā - nepaklausīga zirga dēļ Latvijas pārstāvja rezultāts netika ieskaitīts. Pēdējā disciplīna (šaušana + skriešana) jau tika aizvadīta bez liela entuziasma, ieņemot 28. vietu. Visu disciplīnu summā Nakoņečnijs ar 1086 punktiem finišēja 35. vietā.

Vīriešu sacensībās ar 1463 punktiem uzvarēja ukrainis Pavlo Timošenko, otrajā vietā ierindojās ungārs Roberts Kasa (1455), bet uz trešā pakāpiena nokļuva itālis Pjerpaolo Petroni (1454).

Kā jau ziņots, pirms tam mūsu Jeļena Rubļevska ieguva 25. vietu, savukārt Olga Šišlova netika Romas finālā.