01.12.2017. 17:56

Informācija tiks papildināta...

Jau tika prognozēts, ka grupu turnīra interesantāko dueli varētu sastādīt Spānija, jo 2010. gada pasaules čempione bija nozīmēta otrajā izlozes grozā aiz lielā astotnieka, neskatoties uz savu astoto vietu rangā. Tas arī notika un vasarā mūs sagaida interesants Pireneju pussalas derbijs. Bez Spānijas un Portugāles vēl B grupā par vietu izslēgšanas spēlēs cīnīsies Maroka un Irānu, kas savā kvalifikācijā bija sausā līdz pat noslēdzošajai kārtai.

Dalītas domas par izlozi ir turnīra rīkotājai Krievijai. Tā spēlēs pret Ēģipti, kas turnīrā piedalās pirmo reizi kopš 1990. gada, kā arī pret Saūda Arābiju, kas savukārt pasaules čempionātā atgriežas pēc 12 gadu pārtraukuma. Tomēr trešā un spēcīgākā pretiniece ir Urugvaja ar Edinsonu Kavani un Luisu Svaresu priekšgalā. Dienvidamerikas valsts kļuva par ceturto labāko 2010. gada Pasaules kausā, bet sekojošajā turnīrā apstājās astotdaļfinālā.

Interesanta izveidojusies D grupa, kurā debitēs Islandes izlase. Turnīra visu laiku mazākajai valstij pēc iedzīvotāju skaita nāksies spēkoties ar vienu no visa čempionāta favorīti Argentīnu, savas kvalifikācijas grupas pretinieci Horvātiju, kā arī bīstamo Nigēriju, kas 2014. gada turnīrā astotdaļfinālā 78. minūtes noturēja sausā Franciju.

Divi izteikti favorīti izveidojušies E un F grupā. Pirmajā Brazīlija un Šveice centīsies bez liekām problēmām tikt galā ar Kostariku un Serbiju. Jāpiemin, ka pagājušajā turnīrā Kostarika tika ielozēta vēl bezcerīgākā grupā, bet pārspēja gan Angliju, gan Itāliju, gan Urugvaju, lai sensacionāli kā pirmā dotos uz izslēgšanas spēlēm. Tikmēr otrajā satiksies Anglija ar Beļģiju. Maz tiek prognozēts no to pretinieces Tunisijas un turnīra debitantes Panamas. Jāpiemin, ka šis favorītu duelis ir interesants arī tāda iemesla dēļ, ka liela daļa Beļģijas līderu spēlē Anglijas Premjerlīgā, tai skaitā Edens Azārs, Kevins De Breine un Romelu Lukaku.

Can’t wait to get there!! #WC2018 #worlcupdraw Увидимся там pic.twitter.com/orzUbeH2Nh— Kyle Walker (@kylewalker2) December 1, 2017FP Investment E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация