24.03.2014. 07:25
Skaistos Latvijas futbola virslīgas atklāšanas svētkus sabojāja

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Vēl pirms spēles sākuma totalizatora likmju monitoringa kompānija Federbet ziņoja Dienai, ka dienas pirmajā pusē nepamatoti strauji krities koeficients Jelgavas uzvarai. Mača 12. minūtē tiešajā likmju režīmā koeficients jelgavnieku uzvarai bijis tikai 1,2 (!), lai gan rezultāts tobrīd bija 0:0 un spēle ritēja nebūt ne vienos vārtos... Federbet izpilddirektors Frančesko Baranka ziņoja, ka Āzijas bukmeikeru kantoros likmes uz šo spēli nepieņēma, tātad tās tika veiktas Eiropā, tas ievērojami atvieglošot Interpola izmeklēšanu.

Pirmajā puslaikā jūrmalnieki vēl rādīja zobus pretiniekiem, taču otrajā bija vairs tikai pašu ēna. Līdz pretinieku soda laukumam viņi vēl tika diezgan bieži, bet tad parasti sekoja neprecīzas piespēles vai sitieni ne pa vārtiem, bet zvirbuļiem. Īsāk sakot, mājinieku uzbrukums otrajā puslaikā izskatījās pēc ne pārāk pārliecinošas imitācijas. Par aizsardzību nemaz nerunājot. Sevišķi nasks uz kļūdām bija pieredzējušais aizsargs ar izlases rūdījumu Pāvels Mihadjuks. Visi trīs Jelgavas vārti tika gūti vai nu pēc viņa kļūdas, vai pasivitātes, vēl dažās epizodēs viesi to neizmantoja.

«Kādi vēl komentāri? Ja uzvarējām, tad uzvarējām. Būšu godīgs - mums šādu spēli nebija grūti uzvarēt, īpaši otrajā puslaikā. Iesitām trīs vārtus un uzvarējām. Tas būs mans komentārs par šodienu. Tur nav ko daudz runāt,» atklāts un lakonisks pēc dīvainās spēles preses konferencē bija Jelgavas trenera asistents Sergejs Golubevs.

Nākamās spēļu kārtas kalendārs tiks apstiprināts šonedēļ pēc Skonto un Daugavas uzņemšanas vai neuzņemšanas Latvijas Futbola virslīgas biedru pulkā.

Visu rakstu Pēc svētkiem sekoja paģiras un pārējo 1.kārtas spēļu aprakstus lasiet pirmdienas laikraksta Diena 18./19.lpp.Ikšķiles novada pašvaldība Ikšķiles novada pašvaldība Peldu 22, Ikšķile, Ikšķiles n., LV-5052
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация