22.06.2015. 22:43

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Ceturtdaļfinālā F grupas spēcīgākā komanda un pašreizējā titula īpašniece Spānija spēlēs ar Melnkalni, kas ierindojās ceturtajā vietā E grupā. Savukārt E grupā pirmo vietu ieguvusī Turcija spēkosies ar serbietēm. Lietuvas izlases pretinieces būs Baltkrievijas basketbolistes, turpretim Francija par vietu pusfinālā cīnīsies ar Krievijas valstsvienību.

Lietuvietes ieguva otro vietu F grupā, kur dalību ceturtdaļfinālā jau iepriekš garantējušās serbietes finišēja ceturtās sešu komandu konkurencē. Grupas uzvarētājas spānietes pirmdien ar 66:57 pieveica Krieviju, kas ierindojās trešajā pozīcijā. Tālāk par otro grupu kārtu netika Slovākija un Horvātija.

Savukārt E grupā pirmajā četriniekā sarindojās Turcija, Francija, Baltkrievija un Melnkalne, bet aiz svītras palika Grieķija un Čehija. Ceturtdaļfinālu spēles Budapeštā risināsies trešdien un ceturtdien, savukārt čempiones kļūs zināmas svētdien. 

Jau vēstīts, ka Latvijas basketbolistēm Eiropas čempionāta finālturnīrs beidzās pēc pirmās grupu kārtas, kur komanda ierindojās ceturtajā vietā piecu komandu konkurencē. Otrajā grupu turnīra kārtā tika trīs labākās komandas.

Eiropas čempiones iegūs ceļazīmi uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, bet nākamās četras spēcīgākās komandas iegūs tiesības startēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Шмыгарев Андрей Шмыгарев АндрейВольная борьба, Пляжная борьба
Регистрация