31.07.2015. 17:37
2011.gadā lidmašīnas katastrofā traģiski bojāgājušās hokeja komandas Jaroslavļas Lokomotiv avārijas vietā atrastas latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa nūjas, ziņo televīzijas kanāls Pervij Jaroslavskij.

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Kā vēstīts televīzijas sižetā, divi draugi, dodoties makšķerēt, pie kādas Tunošonkas upes pietekas atraduši nūjas, kas vēlreiz atgādinājis par šausminošo katastrofu.

"Pacēlu ar kāju, skatos nūja, bet 5-10 metrus tālāk atradu otru," paudis tās atradējs Romāns Smirnovs. Draugi nūjas sākumā nolikuši pie traģēdijas vietas memoriāla, bet vēlāk atgriezušies, un tagad nezina, ko ar tām darīt. Kā vēsta sižets, tāpat nesen traģēdijas vietā atrasts Aleksandra Gaļimova mobilais telefons. Jaroslavļā nav, kur glabāt šādas lietas, bet vienā no muzejiem ir Josefa Vašīčeka spēļu krekls un apdegusi nūja.

Kaut Skrastiņš Lokomotiv komandā neaizvadīja nevienu oficiālu spēli, sižetā uzsver, ka līdzjutēji atceras arī viņu.

"Bija savākts kolosāls sastāvs un zelts būtu bijis mūsu," pauda Romāns Smirnovs, kurš izteicies, ka atrastās nūjas gatavojas atdot Skrastiņa atraitnei Zanei.

Tikmēr Zane Skrastiņa savā sociālās vietnes Facebook profilā raksta, ka ir pateicīga atradējiem un dosies uz Jaroslavļu pēc nūjām.

"Pirms dažām dienām Lokomotiv lidmašīnas avārijas vietā divi vietējie hokeja fani atrada Kārļa Skrastiņa nūjas. Viņi sazinājās ar klubu, lai ar tā starpniecību man un meitām nogādātu apdegušās nūjas. Ir jau pagājuši četri gadi. Esmu pateicīga šiem vīriešiem un došos uz Jaroslavļu, lai pateiktu paldies viņiem, kā arī nogādātu mājās to, kas palicis no mana mīļā vīra un manu meitu mīlošā tēva," raksta Skrastiņa.

Kā zināms, traģiskā avārija notika 2011.gada 7.septembrī. Tajā dzīvību zaudēja visa Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Lokomotiv komanda, ieskaitot vienu no visu laiku labākajiem Latvijas hokejistiem Skrastiņu. Jak-42 markas lidmašīna avarēja Jaroslavļā neilgi pēc pacelšanās. Tajā atradās 45 pasažieri, 43 no tiem gāja bojā avārijas brīdī. Izdzīvoja vienīgi borta inženieris Aleksandrs Sizovs un Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs, kurš gan pēc piecas dienas ilgas cīņas par dzīvību slimnīcā mira.

pievienota 6.-7.rindkopa Balance Gym Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация