24.12.2013. 10:57
Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" kapteinis Sandis Ozoliņš, vaicāts par Eirotūres radīto pauzi regulārajā sezonā, atbildēja, ka ir pieradis spēlēt bez pārtraukumiem, taču piebilda, ka visām komandām apstākļi ir vienādi.

"Mums viss ir labi. Atrodamies Rietumu konferences komandu labāko pieciniekā un gatavojamies nākamajam regulārā čempionāta posmam," Krievijas laikrakstā Sport-Express citēts Sandis Ozoliņš.

"To, vai pārtraukums čempionātā mūsu komandai nāks par labu, parādīs rezultāti. Vairāk esmu pieradis spēlēt bez pauzēm. Bet jebkurā gadījumā visas komandas atrodas vienādos apstākļos," Ozoliņš turpināja. Latvijas hokeja izlase pārtraukuma laikā aizvadīja divas spēles pret Vāciju (4:3 bullīšos un 0:4), taču Ozoliņš, līdzīgi kā daudzi citi potenciālie pamatsastāva hokejisti, šajos mačos nepiedalījās.

Rīgas "Dinamo" 36 regulārās sezonas spēlēs ir izcīnījis 68 punktus un Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu, no līderes Maskavas "Dynamo" atpaliekot par 11 punktiem. Trešajā vietā atrodas Oskara Bārtuļa Doņeckas "Donbass", kam 38 mačos ir tikpat punktu, cik rīdziniekiem. Par trim punktiem no Rīgas "Dinamo" atpaliek Maskavas CSKA (39 spēles) un Prāgas "Lev" (37), bet devītajā vietā esošais Maskavas "Spartak" (36) ir 18 punktu attālumā.

Iepriekšējo spēli Arta Ābola vadītā komanda aizvadīja 13.decembrī, kad Rīgā uzveica Laura Dārziņa bijušo klubu Čeļabinskas "Traktor" (2:0). Nākamā spēle paredzēta 28.decembrī, kad Rīgā viesosies jau pieminētais "Lev".

41 gadu vecais Sandis Ozoliņš pēc atgriešanās Rīgas "Dinamo" šosezon ir aizvadījis 36 spēles, guvis četrus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +7 un 42 soda minūtes. Piecu sezonu laikā Ozoliņš Kontinentālajā hokeja līgā ir aizvadījis 241 spēli, sakrājis 125 (28+97) punktus, negatīvu lietderības koeficientu -16, kā arī 307 soda minūtes.

Izmantotie resursi:СПОРТ-ЭКСПРЕСС: Ежедневная спортивная газета....AMP Sistēmas, SIA AMP Sistēmas, SIA Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация