26.12.2013. 13:11
Audi un Sportacentrs.com organizētajā aptaujā „Latvijas gada sportists 2013” pienākusi izšķirošā kārta. Tajā portāla lietotājiem jāizvēlas viena no divām izvēlēm – Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš vai Sandis Ozoliņš. Balsot varat līdz 29.decembra 21:00, bet uzvarētāju paziņosim 30.decembrī.

Latvijas gada sportistu 2013 portāls Sportacentrs.com šogad nosaka ar Audi atbalstu. Balsojums notiek pēc nedaudz netradicionālas shēmas, uzvarētāju nosakot piecās balsojuma kārtās. Pirmajā kārtā portāla apmeklētājus aicinājām izvērtēt 32 Latvijas sportistu sniegumu reitinga balsojumā, piešķirot atzīmes no 7-10. Šādi noskaidrojām labākos 16. Pirmās kārtas rezultātus apskati ŠEIT.

No 2.kārtas balsojumā sākas play-off cīņas. Vispirms astotdaļfinālā noteicām labākos astoņus (rezultāti ŠEIT), pēc tam ceturtdaļfinālā labāko četrinieku (rezultāti ŠEIT), bet pirmdien tika dots starts pusfināla balsojumam.

Tajā bija iekļuvuši balsojuma pirmās kārtas divi līderi – pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš un skeletonists Martins Dukurs, kā arī divi hokejisti, kuriem 1.balsojuma kārtā ceturtais un sestais rezultāts – attiecīgi Zemgus Girgensons un Sandis Ozoliņš. Lai arī daudzu prognozēs vajadzēja notikt neizbēgamajam finālam (Samoilovs/Šmēdiņš pret Dukuru). Tomēr tā nenotika. Pludmales volejbolistiem itin pārliecinoši izdevās pārspēt Zemgu Girgensonu, bet sīvā Martina Dukura un Sanda Ozoliņa cīņa noslēdzās ar minimālu Ozoliņa triumfu.

Pāris Rezultāts
(1) Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš - (4) Zemgus Girgensons 547-357
(2) Martins Dukurs - (6) Sandis Ozoliņš 443-461

Tagad līdz 29.decembra 21:00 notiek balsojuma izšķirošā kārta (fināls), kurā noteiksim, kurš iegūs Latvijas gada sportista 2013 titulu.

Arī šajā kārtā trīs balsotājiem pārsteiguma balva no Sportacentrs.com. Pirmajā kārtā balvu izlozē veiksmīgākie izrādījās lietotāji ost, stapo un metallica909, otrajā - Bass, ziigiitis un limis, trešajā kramblers, espats17 un ulla5, bet ceturtajā - picoo, klunja un sindra. Ar visiem veiksminiekiem sazināsimies personīgo vēstuļu veidā, lai informētu par balvu saņemšanu (tas notiks 30.decembrī).Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация