31.07.2015. 14:15

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Ar ceturto numuru izliktajai Ostapenko vietu vienspēļu turnīra labāko spēlētāju četriniekā nodrošināja uzvara divos setos 6-3, 6-4 pār spēcīgāko Tunisijas tenisisti Onsu Džabeuru. Tunisiete pasaules rangā ir ierindota 139.vietā un bija izlikta ar sesto numuru.

Ostapenko pretiniece pusfinālā sestdien būs čehiete Barbora Krejčīkova vai Kiki Bertensa no Nīderlandes. Ostapenko pirmdien rangā sasniedza līdzšinējās karjeras rekordu, pakāpjoties uz 124.vietu.

Vēlāk piektdien Ostapenko un Listere dubultspēļu finālā tiksies ar Bertensu un viņas tautieti Riheli Hogenkampu.

Jau vēstīts, ka Ostapenko pirmajā kārtā pārspēja pasaules rangā neiekļauto ASV tenisisti Natāliju Suku, kura startēja ar rīkotāju īpašo ielūgumu, bet otrajā cīņā uzveica horvātieti Terzu Mrdezu, kura pasaules rangā ir 193.vietā.

Sobotā kvalifikācijā Latviju pārstāvēja arī Diāna Marcinkeviča, kura zaudēja izšķirošajā cīņā par vietu pamatturnīrā. Dubultspēlēs Marcinkeviča duetā ar polieti Justinu Jegolku cieta neveiksmi pirmajā kārtā pamatturnīrā.

Savukārt Anastasija Sevastova piektdien Florianopolē, Brazīlijā, Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) turnīra pusfinālā tiksies ar mājinieci Telianu Pereiru, kura izlikta ar ceturto numuru un reitingā ieņem 78.vietu. WTA turnīra balvu fonds ir 250 000 dolāru.Pārdaugava Pārdaugava Dammes iela 20, LV-1069 Футбол
Бояре Ольга Бояре ОльгаБокс, Аэробика
Регистрация