06.07.2015. 07:20

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Neviens no uzrunātajiem līdzjutējiem nebija krasi noliedzošs par "Knicks" vadības lēmumu draftā izvēlēties Porziņģi, taču arī lielu sajūsmu neizrādīja. Lielākoties dominēja nogaidoša attieksme, un fani būs gatavi Porziņģi atbalstīt, ja viņš rādīs labu spēli.

Viens no aptaujātajiem faniem uzsvēra, ka Ņujorkā neviens neauklējas un godā ceļ labus spēlētājus, kas sniedz nozīmīgu ieguldījumu. Savukārt, tiem, kam nesokas, vienmēr jārēķinās ar nepārprotami noliedzošu attieksmi. 

Pēc fanu reakcijas noprotams, ka ne viens vien draftā cerēja uz kādu "Knicks" jaunpienācēju, kas spētu dot tūlītēju nozīmīgu ieguldījumu un uzreiz būtu gatavs palīdzēt uzlabot sniegumu pērno sezonu ļoti neveiksmīgi aizvadījušajai komandai. Taču neapmierināta ūjināšana  līdzjutēju tribīnēs nav nekas unikāls NBA draftā. Piesardzīgo un daļēji arī noliedzošo attieksmi pret Porziņģi veicināja apstāklis, ka latvietis līdz šim spēlējis Eiropā un atšķirībā no ASV augstskolu basketbolistiem nav zināms Ņujorkas faniem.

Porziņģis rēķinās, ka viņu gaida grūta vasara, tādēļ pagaidām nesteidz atbildēt par iespējamo spēlēšanu Latvijas valstsvienībā. Viņš apzinās, ka fiziskā forma jātuvina NBA standartiem, un arī ar kluba vadību par nākotni vēl nav runājis.

Pēc Porziņģa nonākšanas Ņujorkas "Knicks" rīcībā kluba prezidents Fils Džeksons un treneris Dereks Fišers aizstāvēja lēmumu piesaistīt Latvijas basketbolistu NBA draftā, lai gan līdzjutēju attieksme bija neviennozīmīga.Ferrum Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация