16.01.2016. 19:27
Šodien viena spēle notika ELVI florbola līgā sievietēm - "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm pirmo reizi izdevās pārspēt Virslīgas jaunpienācēju FK "NND" jeb "Nost No Dīvāna" - 5:2. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 4 (2+2) punktiem bija Inga Ametere.

"Ķekavas Bulldogs" florbolistes vismaz pagaidām aizvada savu ne pašu labāko sezonu - pēdējās četrās spēlēs bija piedzīvoti četri zaudējumi. Ķekavietes šovakar savā laukumā uzņēma Virslīgas debitanti FK "NND", kurai jau bija zaudēts divos savstarpējos mačos - 2:5 un 4:5. Arī šīsdienas cīņa sākās ne pārāk labvēlīgi buldodzēm, jo pēc pirmā perioda viņas bija nonākušas iedzinējās ar 0:2 - vārtus viešņu labā guva Diāna Zeipe un Valērija Babiča. Tomēr jau otrajā trešdaļā situācija krasi mainījās, jo pa vārtiem laukuma saimnieču labā guva Kristīna Degina, Inga Ametere un Līga Vancāne - 3:2. Arī pēdējā periodā, lai gan daudz vairāk uzbruka pretinieces, vārtus guva tikai ķekavietes - vēl pa reizei izcēlās Kristīna Degina un Inga Ametere - 5:2.

Par labāko starp uzvarētājām tika atzīta divu vārtu autore Kristīna Degina. Rezultatīvākā viņas komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Inga Ametere, bet 2 (1+1) punkti Līgas Vancānes kontā. Labākās spēlētājas balvu FK "NND" rindās saņēma Ilze Justamente, kura ar rezultativitāti šajā mačā neizcēlās. Komandai "Ķekavas Bulldogs" pēc šīs uzvaras ir 12 punkti, bet turnīra tabulā joprojām 5.vieta.

Izmantotie resursi:flooorball.lv