01.01.2015. 16:45
Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) decembra mēneša labākajiem spēlētājiem nosaukti kanādietis Maikls Gārnets, Baltkrievijas naturalizētais amerikānis Niks Beilens un Dmitrijs Kugriševs.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Čeļabinskas klubā «Traktor» spēlējošais Gārnets kļuvis par mēneša labāko vārtsargu. Viņš septiņu aizvadīto spēļu gaitā reizi palika nepārspēts, savos vārtos ielaižot vidēji 1,68 ripas un atvairot 94,8% metienu.

Savukārt Beilens no Baltkrievijas komandas Minskas «Dinamo» saņēmis decembra labākā aizsargu balvu, astoņos mačos gūstot divus vārtus, veicot astoņas rezultatīvas piespēles un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +9.

Tikmēr par mēneša labāko uzbrucēju nosaukts Kugriševs no Novosibirskas «Sibirj» vienības. Viņš deviņās cīņās guva astoņus vārtus un iekrāja astoņas rezultatīvas piespēles, izceļoties ar diviem «hat-trick».

Par decembra līgas labāko jauno spēlētāju kļuvis Kazaņas komandas «Ak Bars» aizsargs Damurs Musins, kurš piecās spēlēs veica vienu rezultatīvu piespēli un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +4.Mona Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Бояре Ольга Бояре ОльгаБокс, Аэробика
Регистрация