23.07.2012. 17:00
Latvijas sportists Reinis Nitišs kļuvis par šīs sezonas Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionu rallijkrosā, aģentūru LETA informēja Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns.

Статья целиком:

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā, Ukmerģes trasē notikušajā čempionāta pēdējā, ceturtajā posmā Nitišs ierindojās ceturtajā vietā, bet ar to bija pilnīgi pietiekami, lai viņš kļūtu par čempionu NEZ 1600 klasē.

Lai nodrošinātu uzvaru kopvērtējumā, Nitišam šajā posmā bija jāiekļūst A finālā.

Nitišs šo titulu pievienojis pērnā gada Igaunijas rallijkrosa čempiontitulam, Latvijas rallijkrosa kausam un Latvijas autokrosa vicečempiona titulam.

Savukārt NEZ 2000 klasē uzvaru pēdējā posmā izcīnīja Mārtiņš Porietis, kas viņam čempionāta kopvērtējumā deva trešo vietu. Uz pjedestāla Lietuvā kāpa arī Toms Ziedāns, kurš finišēja otrais NEZ 2000 klasē. Tikmēr NEZ Open klasē pēdējā posmā ceturto vietu guva Kristaps Maševskis.