13.07.2015. 10:21
Kristaps Neretnieks ar Lietuvas sportista Andjus Petrova zirgu Zuko S svētdien ierindojās 3.vietā starptautisko sacensību CSI2* «Venta Cup» galvenajā «Grand Prix» maršrutā Sanktpēterburgā, Krievijā.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

Uzvaru izcīnīja Šveices sportiste Klarisa Krota ar Conte Bellini, šis bija arī pasaules reitinga «Longiness Ranking» ieskaites maršruts.

Šoreiz 145 cm augsto «Grand Prix» maršrutu bez soda punktiem veica pieci dueti, kas par uzvaru cīnījās pārlekšanā. Saīsinātajā distancē nekļūdīgi bija tikai Krota ar Conte Bellini, šim duetam arī ātrākais laiks pārlekšanā (39,80 sek / 0 s.p.). Neretnieks ar Zuko S pārlekšanas maršrutā ieguva četrus soda punktus, izcīnot trešo vietu (41,50 sek / 4 s.p.).

Arī ar četriem soda punktiem, bet nedaudz ātrākā laikā, otro vietu ieguva Krievijas sportiste Natālija Simonija ar Klen (39,91 sek / 4 s.p.).

Vēl viens Latvijas sportists Andis Vārna ar KS Coradina pamatmaršrutā ieguva četrus soda punktus un ierindojās devītajā vietā (85,75 sek / 4 s.p.), Aleksandrs Šakūrovs ar Calistro ieguva astoņus soda punktus pamatmaršrutā (90,57 sek / 8 s.p.), bet Aigars Bregže ar Callacado izstājās.

Neretnieks sacensību pēdējā dienā izcīnīja arī pārliecinošu uzvaru vidējā apļa finālā, startējot ar septiņus gadus veco Giggolo, kuram šis bija pirmais maršruts, lecot vienā konkurencē ar pieaugušiem zirgiem, ne jaunzirgiem. Abi savu tuvāko sekotāju, pieredzējušo Igaunijas duetu Gunāru Kletenbergu ar Lance S apsteidza par nedaudz vairāk kā sekundi. 135-140 cm augstajā maršrutā divās fāzēs kopā startēja 47 dalībnieku pāri.

Savukārt sesto vieta jaunzirgu finālā svētdien ieguva Andis Vārna ar KS Emerton.MS GYM Jaunā 16, Jēkabpils, LV-5201
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация