22.11.2017. 23:39

PSG iepriekšējās četrās spēlēs grupā nebija ielaidusi nevienus vārtus, bet Glāzgovas "Celtic" jau pirmās minūtes izskaņā pēc stūra sitiena izspēles šokēja mājinieku publiku. Simboliski, ka viesu vārtus izveidoja franču futbolisti – Olivjē Nšams no stūra karodziņa pa zemi soda laukumā piespēlēja Musā Dembelē, un PSG audzēknis ar rikošeta palīdzību pārspēja Alfonsu Areolā (1:0), kurš gan varēja nospēlēt arī veiksmīgāk.

Ielaistie vārti gan parīziešus tikai saniknoja, un izlīdzinājums tika panākts jau devītajā minūtē. Ļoti labi nospēlēja Adrjēns Rabio, kurš laukuma vidū pārtvēra bumbu, apspēlēja pretinieku un piespēlēja soda laukumā ieskrienošajam Neimāram, kurš sita tālajā stūrī (1:1). 22. minūtē brazīlietis, izspēlējis sieniņu ar Marko Verrati, vēlreiz iesita tālajā stūrī (2:1), bet sešas minūtes vēlāk Neimārs pēc Dani Alvesa centrējuma vārtu priekšā nometa bumbu Edinsonam Kavani (3:1). 35. minūtē mājinieki guva jau ceturtos vārtus. Pēc standartsituācijas Markinjuss atrada Kilianu Mbapē, kurš no soda laukuma iekšienes panāca 4:1.

Parīzieši uz 40 minūtēm pieklusa, taču tad piecās minūtēs viesu vārtos sabēra vēl trīs bumbas. 75. minūtē Verrati atlēkušo bumbu no 13 metriem trāpīja tālajā stūrī (5:1), 79. minūtē Kavani pēc Levena Kurzavā centrējuma izcili uzreiz no gaisa raidīja bumbu pret tālā staba iekšpusi (6:1), bet 80. minūtē Alvess lieliski trāpīja no distances (7:1). Līdzšinējais grupu turnīra rekords bija 21 vārti, kas piederēja Dortmundes "Borussia", bet parīzieši vēl pirms došanās uz Minheni to ir labojuši jau par trim vārtiem. Savā laukumā šosezon PSG uzvarējusi visās desmit spēlēs, gūstot 41 vārtus (41:6).

Krietni smagāk uzvara nāca Minhenes "Bayern", kas svinēja devīto panākumu pēc kārtas, tomēr aizvadīja visai nepārliecinošu spēli. Pirmajā puslaikā, neskatoties uz bavāriešu pārsvaru bumbas kontrolē, krietni vairāk bīstamu epizožu izveidoja "Anderlecht", taču otrā puslaika sākumā tieši viesi guva vārtus. Korentēns Toliso laukuma vidū uzvarēja gaisa divcīņā, "Bayern" izveidoja ātru pretuzbrukumu pa labo flangu un izspēlēja kombināciju Rodrigess-Toliso-Levandovskis, kuru poļu uzbrucējs noslēdza ar vieglu sitienu (1:0).

"Anderlecht" gan spēja atspēlēties un 63. minūtē panāca izlīdzinājumu. Lukašs Teodorčiks pēc centrējuma ar galvu nometa bumbu Sofianam Anī, un alžīrietis no vārtu priekšas pārspēja Svenu Ulraihu (1:1). 76. minūtē Teodorčikam pretuzbrukumā bija arī iespēja pārņemt vadību – polis aizgrieza bumbu nedaudz garām tālajam stabam -, bet jau nākamajā minūtē iesita "Bayern". Pēc Jozuā Kimmiha centrējuma ar galvu uzvaru nokārtoja Toliso (2:1).

Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА