16.05.2018. 19:41

Jeitss 156 kilometrus garo posmu noslēdza trīs stundās, 25 minūtēs un 53 sekundēs, izcīnot uzvaru soli finišā. Jeitss no tuvākajiem sekotājiem aizbrauca pēdējā kāpumā kilometru pirms finiša.

Otrajā vietā ierindojās nīderlandietis Toms Dumulēns no "Sunweb" vienības, kurš no līdera atpalika divas sekundes, bet trešais bija itālis Dāvide Formolo no "Bora Hansgrohe" komandas, zaudējot piecas sekundes.

Tikmēr Neilands Jeitsam zaudēja 56 sekundes, kas latvietim deva 30.pozīciju. Neilands šajā posmā bija labākais no savas komandas riteņbraucējiem.

Šajā posmā riteņbraucējiem bija jāpieveic trīs kategorizētie kāpumi. Sacensību distance veda cauri arī pērn traģiski bojā gājušā 2011.gada "Giro d'Italia" čempiona Mikēles Skarponi dzimtajai pilsētai Jezi.

Kopvērtējuma līderis pēc šī posma joprojām ir Jeitss, bet otrajā vietā ierindojas Dumulēns, kurš prestižajā Itālijas velobraucienā uzvarēja pērn. Viņš Jeitsam zaudē 47 sekundes, kamēr vēl 17 sekundes atpaliek francūzis Tibo Pino no "Groupama - FDJ" vienības.

Tikmēr Neilands, atpalikdams vienu stundu, 29 minūtes un 55 sekundes, ir 96.vietā.

Jauno braucēju vērtējumā latvietis ir 21.vietā, bet "Israel Cycling Academy" atrodama 20.vietā starp 22 komandām.