28.07.2015. 00:06
Jūnijā par Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) čempionu Goldensteitas "Warriors" sastāvā kļuvušais serbu centrs Ogņens Kuzmičs pēc divu gadu prombūtnes nolēmis atgriezties Eiropā un parakstījis līgumu ar Grieķijas vicečempioni Atēnu "Panathinaikos".

25 gadus vecais Kuzmičs, kurš Serbijas izlases treniņnometnē cīnās par vietu sastāvā uz Eiropas čempionāta finālturnīru, pēdējās divas sezonas pavadīja okeāna viņā pusē. 2012. gada draftā "Warriors" izvēlējās Kuzmiču ar 52. numuru un, vēl sezonu pavadījis Spānijā, 2013. gadā Kuzmičs devās uz ASV.

Tiesa, pie sevis apliecināšanas Kuzmičs īsti netika, divu sezonu laikā laukumā izejot vien 37 regulārās sezonas mačos, vidēji 4,4 minūtēs gūstot 1,3 punktus. Abās sezonās Kuzmičs vairākas reizes tika nosūtīts uz Attīstības līgu un šogad izcēlās, kļūstot par čempionu gan NBA, gan NBA Attīstības līgā.

213 centimetrus garais Kuzmičs, kurš dzimis un audzis Bosnijā, bet izvēlējies pārstāvēt Serbiju starptautiskajā arēnā, profesionāļa karjeras laikā spēlējis Bosnijā un Hercegovinā, Somijā un Spānijā, bet tagad pārstāvēs "Panathinaikos" Grieķijā.

Nākamā būs Kuzmiča debijas sezona ULEB Eirolīgā.2010 2010 Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Соломин Александр Академическая гребля, Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация