02.06.2015. 18:10
Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, izpilddirektors Aigars Vītols, Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) direktore Līga Dzene, basketbola kluba “Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš un attīstības direktors Jānis Siliņš pirmdien, 1. jūnijā, parakstīja sadarbības līgumu par ilgtermiņa sadarbību.

Līguma parakstīšanā piedalījās arī divi bijušie sporta skolas audzēkņi – divkārtējais Latvijas čempions Jānis Bērziņš (2012, 2015), kurš šobrīd pārstāv "VEF Rīga" komandu, un Spānijas kluba "Baloncesto Fuenlabrada" uzbrucējs Rolands Šmits. Viņiem pievienojās VEF LJBL čempioni Bogdans Raiļans (U16) un Anrijs Miška (U15).

"Valmieras pilsētas pašvaldība jau ilgstoši atbalsta „Basketbola klubu Valmiera”, jo katru sezonu redzam, kā Valmieras sportisti kāpj pa karjeras kāpnēm, iekļūstot ne tikai Latvijas izlasē, bet dodoties arī uz spēcīgākiem klubiem citviet Eiropā.

Valmiera viņiem ir labs atspēriena punkts, jo piedāvā attīstītu sporta infrastruktūru, plašas pilnveidošanās iespējas un izaugsmi profesionālu treneru vadībā. Piemēram, VBSS bijušie audzēkņi Jānis Bērziņš un Rolands Šmits, kā arī šī brīža audzēknis Anrijs Miška jūnija sākumā piedalīsies NBA pirmsdrafta nometnē Eiropā. Eirolīgas kluba „Baskonia” sistēmā spēlē vēl viens VBSS audzēknis Rinalds Mālmanis.

Lai motivētu un piesaistītu arvien vairāk jaunos sportistus, mums ir jādomā, kā viņiem nodrošināt aizvien labākus treniņu un sadzīves apstākļus. Viens no veidiem, kā sasniegt šo mērķi, būs jaunais sadarbības līgums starp Valmieras pašvaldību, „Basketbola klubu Valmiera” un VBSS."

"Basketbola klubs „Valmiera” jau vairāku sezonu garumā veiksmīgi sadarbojas ar Valmieras pilsētas pašvaldību un VBSS, piesaistot gan kluba, gan sporta skolas sistēmai talantīgākos Valmieras un Vidzemes reģiona spēlētājus. Līdz šim mūsu sadarbība pamatā ietvēra fārmkluba līmeni, taču tagad būs iespēja pāriet jaunā līmenī – kopīgi strādāt, lai stiprinātu Valmieras jaunatnes basketbola pozīcijas ne tikai Vidzemes reģiona, bet arī visas Latvijas līmenī."

"Mūsu sadarbība ar „Basketbola klubu Valmiera” līdz šim ir bijusi ļoti veiksmīga. Liela daļa sekmīgāko Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņu, kuri sevi labi pierāda Latvijas Jaunatnes basketbola līgā un Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā, tiek iekļauti „BK Valmiera” spēlētāju rindās.

Noslēdzot jauno sadarbības līgumu, jaunajiem basketbolistiem tiks nodrošinātas vienādas sporta formas, fiziskās sagatavotības, fizioterapeitu, individuālo treneru pakalpojumi un konsultācijas, kā arī plašākas treniņu iespējas. VBSS ir gandarīta, ka „BK Valmiera” ir novērtējis skolas pedagogu darbu, veidojot nākamo basketbola paaudzi. Ceram, ka šī sadarbība nesīs vēl ievērojamākus sasniegumus, ar ko lepoties ne tikai klubam, skolai un Valmierai, bet arī visai Latvijai."

"Basketbola klubs Valmiera" uzsāka sadarbību ar VBSS 2011.gadā, izveidojot fārmklubu „BK Valmiera/BSS”, un paralēli tam individuāli strādā un jaunatnes izlasēm gatavo šādus jaunos basketbolistus: U-17 simboliskā piecinieka spēlētāju Valteru Liepiņu, U-16 turnīra vērtīgāko spēlētāju Bogdanu Raiļanu, U-16 simboliskā piecinieka spēlētāju Edgaru Kaufmani, Latvijas U-16 izlases dalībnieku Raineru Kalniņu, U-15 turnīra vērtīgāko spēlētāju Anriju Mišku, U-14 simboliskā piecinieka spēlētāju Ojāru Bērziņu un citus sportistus.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика
Регистрация