05.09.2013. 11:13

Статья целиком:

Turnīrā ar otro numuru izliktais Nadals pār Rovredo, kurš izsēts ar 19. numuru, bija pārāks ar rezultātu 6-0, 6-2, 6-2. Šī ir piektā reize Nadala karjerā, kad viņš sasniedz ASV atklātā čempionāta pusfinālu, bet līdz šim vienīgo reizi tenisists šajā turnīrā uzvarēja 2010. gadā.

Šī Nadalam bija jau 20. uzvara 20 mačos, kas šogad aizvadīti uz cietā seguma, turklāt kopš atgriešanās tenisa kortos viņa kontā šajā sezonā ir jau 58 panākumi, kamēr ciesti vien trīs zaudējumi.

Kopumā mačs starp abiem spāņiem ilga vienu stundu un 40 minūtes, kas ir visātrāk aizvadītā ASV čempionāta ceturtdaļfināla cīņa kopš 1988. gada.

Pusfinālā Nadala pretinieks būs ar astoto numuru izliktais Rišārs Gaskē no Francijas, kurš savā ceturtdaļfinālā piecu setu duelī ar 6-3, 6-1, 4-6, 2-6, 6-3 pārspēja vēl vienu Spānijas sportistu Davidu Ferreru, kuram sacensībās bija astotais numurs.

Zīmīgi, ka Gaskē šī bija tikai otrā uzvara pār Ferreru desmit aizvadītajos mačos, tikmēr Nadalam francūzis ir zaudējis visās desmit aizvadītajās spēlēs. Viņš ir pirmais savas valsts pārstāvis kopš 1999. gada, kurš kvalificējies ASV atklātā čempionāta pusfinālam.

Tikmēr sieviešu turnīra pusfinālā iekļuva ar otro numuru izliktā Baltkrievijas tenisiste Viktoija Azarenka , kura divos setos ar 6-2, 6-3 pieveica Daniela Hantuhova no Slovākijas.

Baltkrieviete pusfinālā spēkosies ar itālieti Flaviju Penetu, kura «Grand Slam» sacensību labāko četriniekā iekļuvusi pirmo reizi karjerā.

Azarenka šī turnīra pusfinālā spēlēs jau otro gadu pēc kārtas.