01.05.2015. 21:47
Šodien pasaules čempionātā debitējušais Latvijas izlases vārtsargs Ervīns Muštukovs, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Dānijā, pievienosies Francijas klubam "Grenoble".

2015. gada pasaules čempionātu hokejā Latvijas valstsvienība šodien sāka ar 1:6 pret olimpisko čempioni Kanādu, kuras spožākā zvaigzne ir Nacionālās hokeja līgas kluba Pitsburgas "Penguins" kapteinis un centra uzbrucējs Sidnijs Krosbijs. Debija neizvērtās patīkama Ervīnam Muštukovam, kuru 23 minūtē pēc pieciem ielaistiem vārtiem nomainīja Edgars Masaļskis. Viņš kapitulēja tikai pēc Krosbija soda metiena pašā mača noslēgumā.

31 gadu vecais Muštukovs, kurš pagājušajā sezonā Dānijas kluba "Aalborg" rindās 35 spēlēs atvairīja 92% sāncenšu metienu un vidēji cīņā ielaida 2,79 ripas, pievienojies Francijas spēcīgākās līgas klubam "Grenoble", šodien vēstīts kluba mājaslapā izplatītajā paziņojumā.

Līdzās Dānijai, kurā pavadīti trīs no pēdējiem četriem gadiem, Muštukovs spēlējis arī Zviedrijā, Anglijā, Amerikā, Kanādā, bet divās spēlēs sargājis arī Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" vārtus (90,5% atvairīto sāncenšu metienu)

Grenobles komandai ir līgums arī ar 19 gadus veco Francijas vārtsargu Viktoru Guā, kurš aizvadītajā sezonā "Chamonix" sastāvā laukumā devās trīs spēlēs, atvairot 86,6% sāncenšu metienu un vidēji spēlē ielaižot 4,98 ripas. Pagājušajā sezonā "Grenoble" kļuva par regulārā čempionāta uzvarētāju (17 uzvaras 26 spēlēs), taču izstājās ceturtdaļfinālā. Par Francijas čempioni komanda pēdējoreiz kļuva 2007. un 2009. gadā.

Izmantotie resursi:Les Brûleurs de Loups - Hockey sur glace - Site...