21.10.2016. 23:48

Šveicē vicečempione "Lugano" savā laukumā ar 4:1 pārspēja Klotenes "Flyers", lai gan astotajā minūtē nonāca iedzinējos. Izvirzīšanās vadībā notika 50. minūtē, bet pārsvars palielināts pēdējo 33 sekunžu laikā. Elvis Merzļikins tika galā ar 28 no 29 metieniem, vienīgo reizi kapitulējot mazākumā.

Uzvara arī Cīrihes "Lions", kas viesos ar 3:2 pēcspēles metienos apspēlēja "Lausanne". Ronalds Ķēniņš darbojās ceturtajā maiņā, laukumā pavadot 12:54 minūtes, izdarot sešus metienus un sakrājot negatīvu lietderības koeficientu -1. "Tigers" izbraukumā ar 2:1 pārspēja "Zug". Ivars Punnenovs palika rezervē, bet konkurents atvairīja 33 no 34 metieniem.

Čehijas čempionātā "Zlin" viesos ar 2:4 piekāpās Brno "Cometa". Mājinieki uzvaru nodrošināja, otrajā trešdaļā 24 sekunžu laikā izvirzoties vadībā un dubultojot pārsvaru. "Zlin" pirmās trešdaļas beigās panākt 1:1 palīdzēja Roberta Bukarta rezultatīvā piespēle. Uzbrucējs laukumā pavadīja 20:14 minūtes, izdarīja trīs un bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Hradeckrāloves "Mountfield" izbraukumā ar 1:3 zaudēja "Mlada Boleslav". Pārsvars tika dubultots tikai 45 sekundes līdz beigām. Andris Džeriņš atkal nebija pieteikts mačam.

Krievijas Augstākajā līgā Angarskas "Ermak" izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica Ņižņijtagilas "Sputnik". Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama 18 bullīšu izpildīšana, tomēr otrās maiņas centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš pie teikšanas netika. Tāpat viņš neizcēlās nedz ar punktiem, nedz ar noraidījumiem.

Austrijas čempionātā kārtējā neveiksme Ļubļanas "Olimpija", kas atrodas pēdējā vietā. Šoreiz 2:4 pret KAC. Aizsargs Kristaps Bazevičs maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1 un divām soda minūtēm, kuras mājinieki izmantoja, lai 16. minūtē panāktu 2:0.

Vācijas DEL turnīrā sausā palika Herberts Vasiļjevs un viņa pārstāvētā „Pinguine” vienība, ar 0:2 zaudējot „Munchen”. Tikmēr Arvīda Reķa nebija „Panther” sastāvā izbraukuma spēlē pret „Eisbaren”, kurā tika ciests zaudējums ar 4:6.

Dānijā zaudējums Robertam Jekimovam un „Blue Fox” komandai ar 1:3 pret „Esbjerg”. Vienīgos „Blue Fox” vārtus guva Jekimova maiņa, bet viņš pats rezultativitātes punktus neguva. Bet Somijas „Mestis” līgā, kas valstī ir otra spēcīgākā, ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja Roberta Locāna „KeuPa” vienība, ar 6:8 zaudējot „Leki”. Locāns izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, piedaloties komandas ceturtajos vārtos.

Francijā Aleksandrs Galkins un Edgars Homjakovs „Chamonix-Morzine” sastāvā ar 1:3 piekāpās „Rouen”, bet Polijā zaudējums Māra Jučera pārstāvētajai „MMKS Podhale”, kas zaudēja „Krakow”. Ar Jučeru vārtos „MMKS Podhale” nespēja nosargāt pārsvaru 3:1, kas bija vēl līdz 52, minūtei, un zaudēja ar 3:4.