06.07.2015. 09:41
Argentīnas futbola izlases līderis Lionels Mesi pēc komandas zaudējuma "Copa America 2015" finālā esot atteicies no turnīra labākā spēlētāja balvas, ziņo mediji.

2015. gada Dienvidamerikas čempionātā uzvaru svinēja turnīra saimniece Čīle, kas pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Argentīnu (0:0, 11m – 4:1). Mediji ziņoja, ka par turnīra labāko futbolistu tika atzīts argentīniešu līderis Lionels Mesi, taču balva tā arī netika piešķirta – "Barcelona" uzbrucējs esot atteicies no šī apbalvojuma, un organizatori izvēlējās nepiešķirt titulu kādam citam spēlētājam.

"beIN Sports" žurnālists Tankredi Palmeri ziņoja, ka Mesi atteicies no balvas, jo nevēlējies piedzīvot tādu pazemojumu kā 2014. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā. Mesi arī toreiz tika atzīts par turnīra labāko futbolistu, taču šāds organizatoru lēmums izraisīja pretrunīgu reakciju. Argentīna finālā ar 0:1 piekāpās Vācijai.

"Copa America 2015" rīkotāji šajā sakarā pagaidām klusē. Turnīra mājaslapā ir atrodama informācija par gandrīz visiem individuālo balvu ieguvējiem, izņemot pašu svarīgāko – čempionāta vērtīgāko spēlētāju.

Jāpiebilst, ka arī šī gada "Copa America" pirmajā spēlē Mesi atteicās no individuālās balvas. Argentīna turnīra sākumā cīnījās neizšķirti ar Paragvaju (2:2), bet uzbrucējs tika atzīts par spēles labāko futbolistu.

Izmantotie resursi:Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) | TwitterCopa América 2015 awards - check out the...AS.com - Diario online deportivo. Fútbol, motor...Луценко Екатерина Луценко ЕкатеринаАэробика, Аква-аэробика
Регистрация