06.10.2015. 14:00
Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Mārtiņš Podžus (ATP 452.) otrdien viegli pārvarēja Leimenas "Futures 10 000" turnīra 1. kārtu, ar rezultātu 6:2, 6:1 sagraujot 17 gadus veco Vācijas tenisistu Timu Rēlu, kurš reitingā neatrodas.

Ar trešo numuru izliktais Podžus 61 minūti ilgajā mačā gan ar pirmo, gan otro servi zaudēja tikai četrus punktus – attiecīgi 24/28 un 9/13. Rēls, kuram šis bija tikai otrais "Futures" līmeņa pamatturnīrs, abas breikbumbas ieguva jau mača pirmajā geimā, kurā Mārtiņš servi noturēja no 15:40.

Mārtiņš pagājušajā gadā Leimenā par čempionu kļuva, visos piecos mačos uzvarot divos setos. Finālā ar 7:5, 7:6(3) pieveikts mājinieks Florians Fallerts. Podžus ar titula izcīnīšanu ieguva 18 punktus, no kuriem šobrīd aizstāvēts viens.

Jānis Podžus (ATP 834.) divarpus stundu ilgā mačā zaudēja 19 gadus vecajam mājiniekam Paulam Verneram (ATP 1242.) – 6:1, 3:6, 6:7(5). Jānis 1. setā bija ļoti tuvu "sausajai" uzvarai, esot vadībā ar 5:0, 40:15 (pretinieka serve). Savukārt nākamajos divos setos kopā viņš nespēja realizēt nevienu no piecām breika iespējām. 3. seta taibreikā izdevās atspēlēties no 1:3, bet pie rezultāta 5:6 ar pirmo servi nebija pa spēkam atspēlēt mačbumbu.

Abi brāļi arī startēs dubultspēlēs, tās sākot no ceturtdaļfināla. Turnīrs notiek uz "hard" seguma telpās.