17.01.2016. 11:48
Vakar Anglijas Premjerlīgā skandalozu punktu izcīnīja "Chelsea", kas savā laukumā tikai kompensācijas laika astotajā minūtē atspēlējās pret "Everton" (3:3), turklāt Džons Terijs vārtus guva no acīmredzama aizmugures stāvokļa.

"Es neesmu vīlies, es esmu ļoti dusmīgs," pēc spēles sacīja Roberto Martiness. "Mēs zaudējām punktus tikai un vienīgi šokējoša lēmuma dēļ. Tā bija acīmredzama aizmugure, un kompensācijas laiks jau bija pāri septiņām minūtēm. Ja paskatīsieties uz laiku, kad ielaidām, tas bija jau krietni pāri [pieliktajam]."

"Guvām divus ļoti labus vārtus, tad divus ielaidām un spēle kļuva ļoti traka. Parādījām neticamu raksturu un enerģiju, gūstot trešos vārtus. Un tas bija tas, ko mēs bijām pelnījuši," Martiness turpināja. "Taču tas [panākums] mums tika atņemts ļoti negodīgā veidā. Tā bija tālā piespēle, vairākas spēles ar galvu, un viss, ko vēlies, ir tas, lai tiesnesis darītu savu darbu. Asistents bija labā pozīcijā, un Džons Terijs bija acīmredzamā, acīmredzamā aizmugurē."

"Diemžēl tā nenotika," satriekts bija Martiness. "Mēs neatgūsim šos divus punktus, un tā ir pati skumjākā daļa. Spēle bija fantastiska – gan jebkuram fanam, gan visiem neitrālajiem skatītājiem -, bet tiesāšanas līmenis bija nežēlīgs. Tas bija ļoti, ļoti sāpīgi. Neviens to nav pelnījis. Ja pavaicātu jebkuram "Chelsea" fanam vai jebkuram, kurš ir saistīts ar "Chelsea", viņš jums atbildēs, ka tur bija aizmugure un ka jau bija pāri pieliktajam laikam. Tas nav viedoklis, tā ir realitāte. Tas ir neticami ko tādu redzēt labākajā līgā pasaulē."

Tam, ka vārti nebija jāskaita, piekrita pat "Chelsea" galvenais treneris Gūss Hidinks: "Varu teikt, ka Martinesam ir sava taisnība. Ir jābūt godīgam. Kāpēc lai es to noliegtu? Esmu redzējis video, Oskars pieskārās bumbai, un Terijs bija pusjardu aizmugurē, lai gan viņš guva ļoti skaistus vārtus."

Izmantotie resursi:Roberto Martinez calls level of refereeing in...Guus Hiddink admits John Terry's equaliser...Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация