10.12.2013. 23:38
Šovakar UEFA Čempionu līgā notika A apakšgrupas noslēdzošās spēles. Anglijas čempionvienība "Manchester United" savā laukumā ar 1:0 pārspēja Doņeckas "Shakhtar", bet Leverkūzenes "Bayer" ar tādu pašu rezultātu viesos uzveica "Real Sociedad", izcīnot otro vietu A grupā un nodrošinot iekļūšanu nākamajā kārtā.

"Manchester United" un "Shakhtar" spēli sāka diezgan piesardzīgi, cenšoties vairāk pieturēt bumbu un uztaustīt vājos posmus oponentu aizsardzībā. Pirmā tiešām labā iespēja bija Doņeckai – pēc labas Taisona piespēles Tešeira ātrumā pārspēja aizsargu Evansu, tomēr paskopojās ar piespēli komandas biedram un uzsita nedaudz garām tālajam vārtu stūrim. Jau pēc dažām minūtēm nokļūdījās Mančestras kluba vārtsargs Davids de Hea, tomēr bumba beigās veiksmīgi nonāca pie mājinieku aizsargiem.

Jau pēc minūtes Januzajs uzņēma bumbu viesu soda laukumā, paguva to apstrādāt un uzsita tieši virsū Pjatovam. Komandas turpinājumā apmainījās uzbrukumiem, tomēr par ļoti bīstamiem šos momentus nevarēja dēvēt.

Izņēmumi bija divas Ešlija Janga iespējas atklāt mača rezultātu – 37.minūtē Jangs divciņā pārspēja viesu kapteini Dario Srnu, tomēr pārcēla bumbu pāri ne tikai Pjatovam, bet arī vārtiem. Pēc septiņām minūtēm Jangs nonāca lieliskā sitiena pozīcijā, tomēr no samērā tuvas distances sita garām vārtu četrstūrim.