17.01.2016. 18:06
Anglijas Premjerlīgas 22. spēļu kārtas mačā šodien „Manchester United” futbolisti izbraukumā „Anfield” stadionā ar vienīgo sitienu vārtu četrstūrī izrāva uzvaru pār „Liverpool” komandu.

Pirmās vārtu gūšanas iespējas mača 12. minūtē radās laukuma saimniekiem, taču pēc Edama Lallanas un Džeimsa Milnera sitieniem bumba lidoja garām „Manchester United” vārtu četrstūrim. Arī puslaika vidū viesiem bija problēmas izdarīt vairākas precīzas piespēles pēc kārtas, bet „Liverpool” spiediens pieauga un pēc Džordana Hendersona sitiena bumba aizripoja vien nedaudz garām vārtiem.

„Manchester United” problēmas samilza puslaika izskaņā, kad savainojuma dēļ laukumu bija spiests pamest Ešlijs Jangs, kura vietā laukumā devās Kamerons Bortviks-Džeksons, bet līdz pārtraukumam rezultāts nemainījās. Interesanti, ka tāpat kā abu komandu pirmajā spēlē šosezon Premjerlīgā „Manchester United” futbolisti pirmajās 45 minūtēs neizdarīja nevienu sitienu „Liverpool” vārtu četrstūrī.

Otrā puslaika sākumā „Liverpool” bija tuvu vārtu guvumam, taču pēc Emres Džana sitiena viesus glāba vārtsargs Davids de Heja, bet 58. minūtē pirmā iespēja gūt vārtus radās Mančestras klubam, tomēr Entonijs Marsiāls sita garām vārtiem. Pēc desmit minūtēm de Hejam atkal bija jāglābj sava komanda no vārtu zaudējuma, kad sitienus izdarīja Džans un Roberto Firmino.

Lai gan „Manchester United” līdz pat 78. minūtei nebija izdarījuši nevienu sitienu vārtu četrstūrī, Veins Rūnijs atklāja spēles rezultātu, raidot vārtos bumbu, kas atlēca no vārtu pārliktņa pēc Maruāna Fellainī sitiena ar galvu. Šie Rūnijam bija 176. vārti – nevienam citam futbolistam Premjerlīgas vēsturē nav izdevies gūt vairāk vārtu viena kluba labā.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Tottenham – Sunderland 4:1 (1:1) Ēriksens 42' 67' Dembelē 59' Keins 79'(11m) – van Ānholts 40'
Man. City – Crystal Palace 4:0 (2:0) Delfs 22' Agvero 41' 68' Silva 84'
Chelsea – Everton 3:3 (0:0) Košta 64' Fabregass 66' Terijs 90'+8– Terijs 50'(s.v.) Mirallass 56' Mori 90'
Bournemouth – Norwich 3:0 (1:0) Goslings 10' Danielss 54'(11m) Afobe 75'
Southampton – WBA 3:0 (2:0) Vords-Prauss 5' 35'(11m) Tadičs 72'
Newcastle – West Ham 2:1 (2:0) Peress 6' Veinaldums 15' – Jelavičs 49'
Aston Villa – Leicteser 1:1 (0:1) Žesteds 75' - Okazaki 28'
Liverpool – Man. United 0:1 (0:0) Rūnijs 78'
Stoke – Arsenal 18:15 17.01
Swansea – Watford 22:00 18.01