26.12.2013. 16:39
Šodien Anglijas Premjerlīgas 18. spēļu kārta tika uzsākta ar "Manchester United" spēli viesos pret "Hull City". Viesi jau pēc 14 minūtēm nonāca zaudētājos ar 0:2, tomēr spēja atspēlēties un izraut uzvaru ar rezultātu 3:2.

"Manchester United" sākumsastāvā pirmo reizi kopš 2012. gada decembra atgriezās Darens Flečers, bet komandas pieteikumā tika iekļauts Maikls Keriks, kurš vairāk kā mēnesi nevarēja spēlēt traumas dēļ. "Hull" jau ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā pēc stūra sitiena, kuru kļūdaini nozīmēja līnijtiesnesis. Pēc mājinieku izcīnītās gaisa divcīņas bumba nonāca vārtu priekšā, kur pirmais pie tās bija aizsargs Džeimss Česters, triecot to zem pārliktņa (1:0). Pagāja vēl 10 minūtes un viesu situācija kļuva pavisam bēdīga. Pēc Deivida Meilera raidījuma vārtu virzienā Džonijs Evanss pieskārās bumbai mainot tās lidojuma virzienu, neatstājot Davidam De Hejam nekādas cerības glābt komandu.

Jau 18. minūtē Deividam Moizam nācās veikt piespiedu maiņu, kad traumu guvušā Rafaela vietā laukumā devās Adnans Januzajs. Veiktā maiņa rezultātu deva jau pēc divām minūtēm, kad labajā malā pret Januzaju tika pārkāpti noteikumi, bet centrējumu soda laukumā realizēja Kriss Smolings, ar galvu raidot bumbu kreisajā vārtu stūrī (2:1). Neparasti rezultatīvā spēle turpinājās un jau 26. minūtē "Manchester United panāca neizšķirtu, kad Veins Rūnijs ar skaistu tālsitienu pārspēja Alanu Makgregoru (2:2). Jāatzīmē, ka šie bija Rūnija 150 gūtie vārti Premjerlīgā Mančestras kluba sastāvā. Atlikušajās pirmā puslaika minūtēs komandas aizvadīja nedaudz mierīgākā tempā, uzvarētāja noskaidrošanu atstājot uz otro spēles daļu.

Uzreiz pēc pārtraukuma Stīvs Brūss veica vārtsargu maiņu, jau pirmajā puslaikā savainojumu guvušā Makgregora vietā sūtot Stīvu Hārperu. Puslaika sākumā iniciatīva piederēja viesiem, toties "Hull" ar saviem uzbrukumiem atbildēja retāk, bet reizēm daudz bīstamāk. 53. minūtē Janiks Sagbo tika pie brīva tālsitiena, tomēr De Heja darbojās precīzi. 63. minūtē pēc stūra sitiena tikai veiksme glāba "Manchester United" no trešo vārtu zaudējuma, kad Brūss ar galvu raidīja bumbu pa vārtu pārliktni. Toties trīs minūtes vēlāk Česters ar galvu raidīja bumbu precīzi, tikai notika tas otrā laukuma pusē un aizsargs raidīja to savos vārtos (2:3).

78. minūtē Moizs veica pēdējo spēlētāju maiņu, Ešlija Janga vietā laukumā sūtot Keriku. Laukuma saimnieki protams centās atspēlēties un 87. minūtē Denijam Gremam bija laba iespēja gūt vārtus, tomēr vārtsargs viņa raidīto bumbu tvēra. Pēc brīža De Heja nepārliecinoši nospēlēja izgājienā, vārti bija tukši, tomēr viesi kopīgiem spēkiem glāba situāciju. Jau kompensācijas laikā Antonio Valensija nopelnīja otro brīdinājumu un atstāja komandu mazākumā. Trešajā pieliktajā minūtē "Hull" bija izcila iespēja izlīdzināt rezultātu, tomēr šoreiz De Heja bija uzdevumu augstumos, nosargājot savai komandai ļoti grūtu uzvaru ar rezultātu 3:2.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
26.12. 14:45 Hull – Manchester United 2:3 (2:2) Česters 4' Meilers 14' - Smolings 19' Rūnijs 26' Česters 66'(s.v.)
26.12. 17:00 Aston Villa – Crystal Palace
26.12. 17:00 Cardiff City – Southampton
26.12. 17:00 Chelsea – Swansea
26.12. 17:00 Everton – Sunderland
26.12. 17:00 Newcastle – Stoke
26.12. 17:00 Norwich – Fulham
26.12. 17:00 Tottenham – West Brom
26.12. 17:00 West Ham – Arsenal